Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde alıcılı bir seyir izleyen ve gün içerisinde 1.500 psikolojik direncini test eden endeks günü %1,27 oranında primle 1.495 seviyesinden kapattı. Dün kanal üst bandına gelmeden kısmi geri çekilmenin görüldüğü endekste kısa vadeli göstergelerde de uyumsuzluklar devam ediyor. Bu kapsamda, endeks 20 saatlik ortalama ve kanal alt bandını test edebilir ki önemli destek olarak 1.484 takip edilebilir. Yükseliş trendine bağlı olarak endeks bu seviyenin üzerinde şu aşamada kalmak isteyebilir. Yukarıda ise 1.505 önemli ara direnç konumunda iken, endeks gün içerisinde 1.484 – 1.505 aralığında bant hareketi yapabilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

Kanal üst bandından gelen satışa karşın halen kanal orta bandı ve haftalık ortalamasının üzerinde tutunan kontratta osilatörler karışık sinyal üretiyorlar. Kısa vadeli göstergeler ise zayıf bir görüntü sergilerlerken, kontratta 1.648 desteği önemli. Bu seviye kırılmadıkça kontrat tekrar kanal üst bandına doğru yükselmek isteyebilir. Halihazırda 1.700 seviyesinden geçen kanal üst bandından önce ise 1.674 güçlü ara direnç konumunda.

ECILC, HLGYO, MAVI

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 5012021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (5.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*