Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın son işlem günlerine doğru görece dar bir aralıkta hareket eden endeks cuma gününü de 1.331 seviyesinden yatay bir görüntüyle kapattı. Seanslık grafikte 20 dönemli ortalamayı destek yapan endekste göstergelerdeki güçsüzlük aşağı yönlü risklerin arttığına işaret ediyor. Bu kapsamda, 1.339 yakın direnci aşılmadıkça endeks söz konusu ortalamayı kırmayı deneyebilir ki seviye olarak 1.323 desteğinin altına sarkma yaşanması durumunda aylık ortalamanın yakın seyrettiği 1.300 seviyesine kadar bir düşüş görülebilir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!aw

BIST-30 Kontratı

Geçen hafta yatay dirençlerin geçtiği 1.492 civarındaki seviyeyi kıramayan kontrat cuma günü kanal orta bandı ve aylık ortalamasına kadar düşüş sergiledi. Şu aşamada günlük grafikte göstergelerdeki güçsüzlükle birlikte kontrat 1.492 direncini aşmadıkça söz konusu bandı ve ortalamayı kırarak düşüşünü ivmelendirebilir. Olası düşüşlerde sıralı hedefler 1.450 ve 1.439 seviyelerinde.

BRISA, MGROS, TAVHL

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 7122020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (7.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğreninaw

Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*