Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün alıcılı bir seyir izleyen endeks günü de %3,25 oranında primle 1.325 puandan kapattı. Yaşanan düşüşlerin ardından hızlı bir toparlanma gösteren endekste kısa vadeli göstergelerde de toparlanma belirginleşirken, yine kısa vadeli grafiklerde gözlenen dip formasyonu endekste yükselişin bugün de sürebileceğine işaret ediyor. Bu kapsamda, endeksin 1.315 desteğinin üzerinde tutunarak 1.350 seviyesine doğru yükseliş kaydedebileceğine düşünüyoruz.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!aw

BIST-30 Kontratı

Kanal alt bandından gelen alımlar sonrasında kısa vadeli ortalamalarının üzerinde kapatmayı başaran kontratta yine kısa vadeli grafiklerde göstergelerdeki güçlenme de belirginleşmiş durumunda. Bu kapsamda, kontratın 1.474 desteğinin üzerinde tutunarak yükselişini sürdürebileceğini ve kanal üst bandının yakın seyrettiği 1.530 direncini hedefleyebileceğini düşünüyoruz.

ARCLK, TOASO, YATAS

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 2122020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (2.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğreninaw

Ziraat Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*