Yüzde 55 ve Yüzde 45 Getiri Potansiyeli Sunan 2 Hisse Senedi ve Hisse Önerileri! – (2.09.2020)

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, BRSAN, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır.

25 Ağustos-1 Eylül 2020döneminde BMD Araştırma portföyü %1,5değer kaybetmiş olup, SINAİ Endeks ise %0,7 değer kazanmıştır. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %3,7 ile TOASO sağlarken en düşük getiriyi -%4,5 ile CIMSA elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %10,3 değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %11,4 değer kazanmıştır.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

BIMAS, BRSAN, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL

Bizim Menkul Model Portfoy Tablolari %E2%80%93 2.09.2020

Kaynak: BMD Araştırma Model Portföy

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Yüzde 55 ve Yüzde 45 Getiri Potansiyeli Sunan 2 Hisse Senedi ve Hisse Önerileri! – (2.09.2020) ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*