fbpx

Yüzde 44 üzeri kazandırma potansiyeline sahip 8 Hisse Senedi!

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hisse senedi tavsiyelerinde bugün yüzde 44 üzeri kazandırma potansiyeline sahip 8 Hisse Senedi ile birlikteyiz. AL tavsiyesi araştırmalarına takılan yüksek getirili hisseleri inceleyebilirsiniz. Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST100

Güne sınırlı pozitif eğilimle başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde dar bantta hareket ederken günü %0,42 yükselişle 1.107,27’den kapattı. Bankacılık endeksi %0,44 düşüşle negatif ayrışmaya devam etti. ABD borsaları aşı çalışmalarına tekrar başlanması nedeniyle günü teknoloji hisseleri öncülüğünde yükselişle kapatırken, Avrupa borsaları günü zayıf bir görünümle kapattı. BIST ise sıkışık düşük hacimli seyrini devam ettirirken TL’de de sınırlı negatif ayrışmaya devam ediyor. VIX endeksi önemli gördüğümüz 26 seviyesi altına gelirken, ABD borsalarındaki kısa vadeli volatilitenin sonlanmış olabileceğine işaret ediyor. Endeks 26 seviyesi altında kaldıkça ABD borsalarında kar satışları yaşansa da sınırlı kalması ve tepki yükselişi eğiliminin devam etmesi beklenir.

TL varlıklar Moody’s not indirimine tepkisiz kalırken, jeopolitik risklerin zayıflamasının etkisiyle BIST’te kısa vadede yükseliş eğilimi düşük momentumla devam edebilir. Bu beklentiler ile Endeks’in kısa vadede kısmen dar bantta hareket etmeye devam etmesi beklenmektedir. Bugün Almanya’da açıklanacak Zew endeksi, ABD’de açıklanacak Empire imalat endeksi, sanayi üretimi ve kapasite kullanım oranı verileri takip edilecek. Beklentilerden iyi verilerin risk alma iştahını tekrar güçlendirmesi beklenir. ABD ve Almanya vadelileri BIST kapanışına göre hafif artıda seyrederken, Asya borsalarında genel pozitif seyri var. Endeksin güne yataya yakın sınırlı pozitif eğilimle başlaması beklenirken, endekste geri çekilmeler yaşansa da alım fırsatı olarak kullanılması ve yükseliş eğiliminin düşük momentumla korunması beklenmektedir.

Yüzde 44 üzeri kazandırma potansiyeline sahip 8 Hisse Senedi!

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Şeker Yatırım Tavsiye Listesi

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Yüzde 44 üzeri kazandırma potansiyeline sahip 8 Hisse Senedi! ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!