Yüzde 36 Üzeri Potansiyel Getiri Sunan 7 Dev Hisse Senedi!

günlük hisse önerileri

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Tofaş’ı ekliyor, Garanti Bankasını çıkartıyoruz

Tofaş’ı ekliyoruz: Güçlü defansif özellikleri, sağlıklı mali yapısı ve cazip fiyatlaması nedeniyle Tofaş hissesinin orta vadeli olarak uygun bir yatırım fırsatı oluşturduğunu düşünmekteyiz. Pandemi ile ilgili ikinci dalga ihtimali önemli bir endişe kaynağı olsa da, yürürlükte bulunan “al ya da öde” anlaşmaları sayesinde şirket hissesinin benzerlerine kıyasla çok daha düşük risk barındırdığı görüşündeyiz. Yakın dönemde meydana gelen ÖTV artışlarına rağmen iç talebin güçlü seyretmeye devam edeceğini, ve ÖTV artışlarının özellikle ithal araçları etkilemesinden dolayı, Tofaş gibi yerli üreticilerin pazar paylarında artış olacağını düşünmekteyiz.

Garanti Bankasını çıkartıyoruz: Portföydeki banka ağırlığını, Garanti Bankası’nı portföyümüzden çıkartarak piyasa ağırlığına yaklaştırmak suretiyle azaltıyoruz. Bankacılık hisselerini ucuz bulmakla birlikte, orta vadede temel bir kataliste sahip olmadıklarını düşünmekteyiz.

Gedik Yatırım Model Portföy hisse ekleme/ağırlık esası: Azami 15, asgari 7 adet hisse senedinden oluşur. Ağırlıklar istisnai durumlar dışında seçilen hisseler arasında eşit olarak dağıtılır.

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

AKBNK, LOGO, SOKM, MGROS, TOFAS, TTKOM, TCELL, ULKER, YKBNK

Gedik Yatirim Model Portfoy Onerileri %E2%80%93 25092020

Kaynak: Gedik Yatırım Model Portföy

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Yüzde 36 Üzeri Potansiyel Getiri Sunan 7 Dev Hisse Senedi! ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*