Yüzde 31 ve üzeri Potansiyel Getiriye sahip 8 Hisse Senedi listesi!

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Piyasalarda Dün…

 Dün güne pozitif açılışla başlayan endeks, seans başlarında kar satışlarıyla karşılaştı. 100 günlük hareketli ortalama 1123,0’e kadar geri çekilen BIST100, ardından toparlanmayı başardı ve günü %1,51 değer kazancıyla 1150,71 puanla kapattı. 50 günlük hareketli ortalama üzerinde kapanmasıyla yukarı yönlü hareketlerin devamını görebileceğimiz endekste 1165,0 sonraki hedef olarak takip edilebilir. Bu seviyenin üzerinde kalınması halinde ise 1175,0’e yükseliş hız kazanabilir. Olası geri çekilmelerde ise 1135,0 desteği izlenilebilir.

 Dolar/TL ise 8,40 desteğinden geri döndü. An itibariyle 8,47’den işlem gören kurda 8,54 direncinin geçilmesi halinde 8,58-8,60 bandı sonraki hedef olarak takip edilebilir. ABD seçim sonuçlarının yavaş yavaş belli olmasıyla da kurda hareketlenme görülebilir. Bu durumda olası geri çekilmelerde 8,40 ilk destek olmak üzere 8,25’e geri çekilme devam edebilir.

Bugünün Gündeminde…

 ABD’de seçimlerinde 100 milyondan fazla erken oyun kullanıldığı seçimlerin sonuçlarını Trump Washington’da, Biden ise Delaware’de izliyor. ABD’de seçmenler 46. başkanı seçmek için sandık başına gitti. 100 milyon fazla erken oyun kullanıldığı seçimlerin sonuçlarını Trump Washington’da, Biden ise Delaware’de izliyor. Seçimleri Trump’ın koronavirüs salgınını idare edip etmediği hakkında referandum oylamasına çevirmeye çalışan Biden, sağlık kriziyle mücadelede yeni bir dönem başlatmayı, ekonomiyi düzeltmeyi ve ABD’deki politik kutuplaşmayı bitirmeyi vaat etti. Biden, uzun süredir seçim anketlerinde rakibinin önünde yer alıyor.

 Yurtdışı veri gündemine baktığımızda öğlen saatlerinde Almanya Hizmet PMI ardından Euro Bölgesi Ekim ayı UFE verisi açıklanacak. Seans sonlarına doğru ise ABD tarafında ADP Özel Sektör İstihdam ve Ticaret Dengesi verilerini izleyeceğiz. İstihdam rakamlarında düşüş beklenirken, ticaret dengesindeki açığın bir miktar kapanması beklenmekte.

Açılış Öncesi Yurtdışı Piyasalar…

 Yurtdışı piyasalara baktığımızda, Asya piyasalarında ABD seçim sonuçları öncesinde pozitif hava hakim. Biden’ın kazanması özellikle Çin’de pozitif algıya sebep olacaktır. Avrupa piyasaları da açılışta pozitif olması beklenirken Amerika vadelileri dünkü seans kapanışı sonrası karışık bir seyir izliyor.

 EUR/USD ise, yeniden 100 günlük hareketli ortalama 1,1632’nin altını test etti. Seçim sonuçları belli oldukça paritede sert hareketler görülmeye devam ediyor. An itibariyle 1,1653’den işlem gören Eur/Dolar, bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece1,1750 sonraki hedef olarak takip edilebilir. Aksi taktirde 1,1632’nin altında 1,15’e düşüş hız kazanabilir.

Yüzde 31 ve üzeri Potansiyel Getiriye sahip 8 Hisse Senedi listesi!

GARAN, FROTO, ALARK, MGROS, ARCLK, EREGL, AEFES, CCOLA, KOZAL, OTKAR

Yatirim Finansman Model Portfoy Onerileri – 4112020

Kaynak: Yatırım Finansman Günlük Bülten – (4.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Yüzde 31 ve üzeri Potansiyel Getiriye sahip 8 Hisse Senedi listesi! ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*