fbpx

Ünlü Analistten Küçük Yatırımcılar için 1000 Dolarlık İdeal Portföy!

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
afrika'da kripto para ile ödeme için coinler

Ünlü Analist’ten teknik ve temel analiz bilmeyen yatırımcılar için ideal portföy! Piyasada sık karşılaşılan soru: Hangi kripto parayı almalıyım? Bu soruya büyük analistten cevap geldi! Analist güvenilir mi? Analist kripto paralar için delilleriyle beraber bizlere sunuyor mu? Bunların hepsine aşağıda güzel bir özet halinde sizler için derledik. Analist 1000 dolarlık yatırım için hangi kripto paraları alacağını ve küçük yatırımcıyada hangi kripto paraları tavsiye edeceğini yüzdelik olarak vermiş durumda, analizi gerekçeleriyle beraber sizlere sunduk. İşte detaylar…

Aaron Arnold Kimdir?

Aaron Arnold Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya asıllı genç bir yatırımcıdır. Gençliğinde tüccarlık yapan Arnold sosyal medya mecrasında viral olduktan sonra burada mesleki hayatını devam ettirdi ve şu anda devam ediyor. Önceden verdiği kripto paraların değerlenmesiyle bilinen Arnold bu sektöre kendini adamış azılı analistlerden bir tanesidir. Twitter hesabı üzerinden yeni bir yazı yayınlayan Aaron Arnold dikkat çeken kripto paraları ve analizleri yatırımcılara sundu. Peki bu kripto paralar hangileri?

1 Numara ETHEREUM

Aaron Arnold parasının beşte birini Ethereum için tahsis edeceğini bildirdi. Tüccar, kripto varlıklarının arasında ethereumun projesine dayanarak önemli bir değer taşığını inanan Arnold, başka bir nedene işaret ederek, şunları söyledi:

200 Dolarımı doğrudan ethereum için yatıracağım. Goldman Sachs, JP Morgan’ın repo (test ağı) blockchain ağında yeni işlem görmeye başladı ve bu ethereum blok zincirinde önemli bir aşamadır.

window.coinzilla_display = window.coinzilla_display || [];
var c_display_preferences = {};
c_display_preferences.zone = “1205f218045a6e91178”;
c_display_preferences.width = “728”;
c_display_preferences.height = “90”;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

Ek olarak, İsrail merkez bankasının, dijital Şekel projesini ilerletmek için ethereumun blok zinciri teknolojisini kullanmaya hazır olduğunu bildiriyor. Tüm son gelişmelerle beraber ETH, analistin kaçınılmaz seçimiydi. Bunların yanında Arnold, şu ana kadar yazılanlar sadece ethereumun küçük bir parçası olduğundan bahsetti. Ethereum’un detaylı projesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

2 Numara ADA,DOT,KSM

Arnold, ADA, DOT ve KSM için akıllı sözleşmelerin olduğunu ve geleceklerinin sağlam projelerle dolu olduğunu söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

Sonraki 100 dolarımı ise Cordano, Polkadot veya Kusama gibi gelecek vaadeden kripto varlığa yatırmayı düşünürdüm.

Analist yukarıdaki tavsiyelerini dile getirerek,  yukarıdaki kripto paraların proje sağlamlığına dikkat çekti. Arnold, bu kripto paraları işaret ederek yatırımlarını buraya yapacağını dile getirdi.

Cordano’nun Orion ile son ortaklığı, tüccara göre ”çok çok havalı” görünüyordu. Buna dayanarak varlığın geleceğininde parlak olduğunu söyleyen Arnold, Cordano ekosisteminin son zamanlarda ilerleme kaydettiğini ve değerinin artmasına dikkat çekti.

3 Numara ENJ &  FLOW

Ardından Arnold, yatırım yapılabilir tutarının onda birini blok zinciri tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ) ve eğlence odaklı blok zinciri Flow’a (FLOW) aktaracağını söyledi. Tüccar, NFT’lerin benimsenmesinin ve artan popülaritesinin bu belirteçler üzerinde olumlu bir etkisi olacağını savundu. Nitekim, NFT sitesi Rarible 14.2 milyon dolar topladı ve kısa süre önce  FLOW blok zinciri ile en son ortaklığını duyurdu.

4 Numara DOGE

Tüccar, DOGE’nin uzun vadeli beklentilerinin olmadığını açıkça belirtse de, kısa vade için arkasında Elon Musk ve yandaşlarının olmasından dolayı olumlu baktığını söyleyerek ekledi:

Kayıtlara göre benim Dogecoin’im yok ama Elon Musk bunun gibi varlık sahibi insanların (Spekülatörlerin) oynatacaklarını düşünüyorum.

dedi.

5 Numara BTC

Bitcoin olmadan portföyünün eksik kalacağını düşünen Arnold, şok sözlerde bulunarak şöyle dedi:

Toplam 1000 dolarımdan 500 dolarını hemen bitcoine koyacağım. En hızlı yükselen kripto para olmayabilir, diğer altcoinlerin bütün özelliklerine sahip olmayabilir, ama en merkeziyetsiz ve sansüre en dayanıklı kripto paradır.

cevabını veren Arnold yatırımının yarısını Bitcoin’e yatıracağını dile getirdi. Arnold ideal portföy için yatırımcılara tavsiyelerde bulunarak gelecek vaadeden kripto varlıkları dile getirdi.

Sonuç olarak, Arnold’un ideal 1000 dolar tavsiyeleri şöyledir:

BTC – 500 DOLAR

ETH – 200 DOLAR

ADA, DOT, KSM – 150 DOLAR

ENJ, FLOW – 100 DOLAR

DOGE – 50 DOLAR

Ünlü analist Aaron Arnold’un veridiği kripto paralar sizce projesi sağlam mı? Yorumlarda buluşalım…

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!