fbpx

Uniswap, EOS ve Monero Analizi: 21 Haziran

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
coin yorum

Uniswap (UNI) Analizi

Uniswap, EOS ve Monero Fiyat Analizi: 21 Haziran

UNI/USD, TradingView

Uniswap’ın fiyat hareketi Haziran ayında oldukça yatay seyirde oldu. 24 Mayıs’ta fiyatlardaki %47’lik artışın ardından kripto para çoğunlukla yatay hareket etti.

Ünlü altcoin, son 24 saatte %10.56 düştü ve kırmızıda işlem görüyordu. Satıcılar piyasadaki alıcılardan daha baskın olduğu için kripto para satışları da kaçınılmaz oldu. Göreceli Güç Endeksi (RSI), kripto paranın aşırı satım ve fiyat düşüşlüğüne devam etme eğilimine işaret eden bir çok seviyeye neredeyse ulaştığını ve test ettiğini gösterdi.

Bollinger Bantları, küçük bir sapmanın başlamasıyla aşağı doğru hareket etti ve bu da fiyatların gelecekte dalgalanabileceğini gösteriyor. Yazma sırasında, MACD teknik göstergesi, piyasanın 16 Haziran’dan beri ayılara ait olduğunu gösterdi.

Mayıs ayındaki kripto çöküşünden bu yana, kripto para 17 dolarlık destek seviyesini ihlal etmese de, fiyatlarda küçük bir düşüş, alt seviyenin bu destek aralığından kurtulması anlamına gelebiliyor.

EOS Fiyat Analizi

Uniswap, EOS ve Monero Fiyat Analizi: 21 Haziran

EOS/USD, TradingView

EOS’un son 48 saat boyunca sırasıyla 4,55$ ve 3,98$ direnç ve destek seviyeleri arasında gidip geldiğini gördük; ancak, basın sırasında altcoin, 3,98 dolar destek seviyesine düştü ve 3,77 dolarda kaldı.

Parabolik SAR, mumların üzerinde noktalı çizgiler oluşturduğu için düşüş trendine işaret etti; bu, göstergenin 19 Haziran’da kısaca yükseliş eğilimi göstermesinden hemen sonra geldi ve tehlike sürüyor..

Bollinger Bantları paralel kaldı, ki bu da altcoin için oynaklığın azaldığı anlamına geliyordu. 16 Haziran’da yaşanan düşüş trendi,  MACD histogramlarında gösterildiği gibi düşüş momentumunda hareket etmeye de devam etti.

Monero (XMR) Analizi

Uniswap, EOS ve Monero Fiyat Analizi: 21 Haziran

XMR/USD, TradingView

Monero, Haziran ayında yaşanan kripto para piyasası çöküşü nedeniyle yaşadığı düşüşün ardından 13 Haziran’da toparlanmaya başladı. 13 Haziran’dan sonra çoğunlukla 312$ ve 237$ direnç ve destek seviyeleri arasında gidip geldi. Yazının yazıldığı sırada altcoin, 237$ destek seviyesinin altına düştü ve 234,5$’dan işlem görüyordu.

Monero geçen hafta %6,1 düşüş gördü ve son 24 saatte %7,7 düştü. Müthiş Osilatör (AO), bir hafta önce düşüş momentumunun başlangıcını gösterdi ve o zamandan beri kripto para düşüş momentumu yaşamaya devam etti. Bollinger Bantları arasındaki fark açılmaya başladı, bu da sonraki işlem seanslarında fiyat oynaklığı olabileceğini gösteriyor.

Sermaye girişleri son 72 saatte yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştı, ancak yazının yazıldığı sırada Chaikin Para Akışı göstergesi nötr çizginin altına düştü, bu da sermaye çıkışlarının sermaye girişlerini aştığı anlamına geliyordu. Genel olarak boğanın devam ettiğini vurgulayan bu analiz yatırımcıların dikkatinedir ve yatırım tavsiyesi değildir.

Uniswap, EOS ve Monero Analizi: 21 Haziran yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!