TUPRS, ASELS Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi bankacılık endeksi öncülüğünde yükselişini devam ettirerek günü %0,60 yükselişle 1.544,05’den kapattı. Endeksin kısa vadede 1.533 üzerinde tutundukça tepki yükselişi eğilimini 1.561 ilk hedef olmak üzere bu seviye üzerinde zirve seviyeler olan 1.575- 1.582 aralığına kadar devam ettirmesi beklenir. Endeksin 1.533 altına gelerek bu seviye altında kapanış yapması durumunda kar satışlarının 1.498-1.501 aralığı ilk hedef olmak tekrar güç kazanması beklenmektedir. Gün içinde 1.561 ve üzerine yükseliş trade amaçlı satış fırsatı, 1.534’lere gerileme ise trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Kısa vadeli göstergelerin tekrar güçlenmesi geri çekilmeler olsa da yükseliş eğiliminin devam edeceğine işaret etmektedir. Endeksin güne yükselişle başlaması bekleniyor.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

TUPRS, ASELS

Seker Yatirim Hisse Onerileri – 10022021

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (10.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TUPRS, ASELS Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*