fbpx

TRGYO, KRDMD, MGROS, MPARK Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse-onerileri-10.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadeli destekler çalıştı.

Endekste dün itibariyle zayıflığın teknik anlamda oluşturduğu olası aşırılaşma ile 1335- 1280 aralığında öngördüğümüz kısa vadede tepkisel anlamda potansiyeli etkili oldu. Kısa vadeli destekler üzerinde genele yayılmayan tepki alımları etkiliydi. 1330-1270 destek aralığını bu anlamda önemsiyor kısa vadede benzer tepkisel eğilimlerin söz konusu bölgede devam edebileceğini düşünüyoruz. Söz konusu bölgede gelişebilecek tepki alımlarının ivme kazanabilmesi adına direnç bölgeyi ise 1405-1410 bölgesi olarak takip etmeyiz, söz konusu direnç bölgenin aşılması yakın vade adına dip formasyonunu öne çıkartarak ilk aşamada 1450 seviyesine yönelik sınırlı bir trade alanı açabilir.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli destekler üzerinde tepki alımları ön planda.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1427,75 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1412,50 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta geçtiğimiz hafta belirttiğimiz zayıf görünüme geçiş sonrasında destek arayışları devam ediyor. 1390-1300 seviyelerini bu anlamda kısa vadeli destek bölge olarak izlemekteyiz. Söz konusu seviyeye yaklaşımlarda tepkisel eğilimlerin1430-1450 bölgesine yönelik sürmesini bekleriz.

TRGYO, KRDMD, MGROS, MPARK

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (24.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TRGYO, KRDMD, MGROS, MPARK Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!