TOASO Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne yükselişle başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde dalgalı seyir izlerken günü %0,14 düşüşle 1.540,59’dan kapattı. Endeks kısa vadeli yükseliş kanalını aşağı kırarken, gün içinde 1.561 altında kaldıkça tepki yükselişleri oluşsa da satış fırsatı olarak kullanılması ve 1.530 altında düşüşünü ilk hedef 1.518-1.520 aralığı olmak üzere devam ettirmesi beklenmektedir. Endeksin bu aralık altında kar satışlarını güçlendirerek 50 GHO’nın geçtiği 1.478 -1.484 aralığına doğru güçlendirmesi beklenir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

Endeks yeniden yükselen hacimle 1.561 üzerine dönerek kapanış yapabilirse yükselişini zirve seviyeler olan 1.578-1.582 aralığı ilk hedef olmak tekrar güçlendirmesi beklenir. Gün içinde 1.556 ve üzerine yükseliş satış fırsatı, 1.518 ve altına gerileme ise tepki yükseliş için trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Kısa vadeli göstergelerdeki negatif eğilim yükseliş denemeleri oluşsa da satış fırsatı olarak kullanılacağına işaret ederken, momentum negatiften yatay dönmesi gün içinde tepki yükselişi oluşacağına işaret etmektedir. Endeksin güne yükselişle başlaması beklenmektedir.

TOASO

Seker Yatirim Hisse Onerileri – 18022021

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (18.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TOASO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*