TCELL, TOASO, TTRAK Hisse Yorum ve Önerileri – (12.10.2020)

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorum analizlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın son işlem gününde alıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %1,32 oranında primle 1.166 seviyesinden kapattı. Kanal alt bandından gelen alımlarla haftalık ortalamasından uzaklaşma eğiliminde olan endekste osilatörler de yönünü tekrar yukarıya çevirmiş durumdalar. Bu kapsamda, endekste oluşan kısa vadeli iyimser görüntüyle birlikte kanal üst bandına doğru yükseliş gözlemlenebilir. Olası yükselişlerde 1.188 hedef olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Ortalamaların desteğiyle perşembe günü kanal içerisinde kapanış yapan kontrat, cuma günü kanal içerisinde kapatmanın verdiği güçle yükselişini sürdürdü. Osilatörlerin de tekrar yönünü yukarıya çevirdiği kontratta yükseliş eğiliminin kanal üst bandına kadar devam edebileceğini düşünüyoruz. Olası yükselişlerde 1.346 hedef olarak izlenebilir.

Günlük Hisse Yorum ve Öneri Listesi

TCELL, TOASO, TTRAK

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri %E2%80%93 12102020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TCELL, TOASO, TTRAK Hisse Yorum ve Önerileri – (12.10.2020) ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*