TCELL, TKFEN, TATGD, BIMAS, CIMSA, ARCLK Hisse Önerileri

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

ISCTR; İşlem görmeyen hisseler için başvuru yapıldı / sınırlı olumsuz

Tavsiye AL
Fiyat/Hisse TRY6.79
Hedef Fiyat/Hisse TRY6.74
Getiri Potansiyeli -1%

 İş Bankası A.Ş. Menş. Munz. Sos Güv. ve Yar. San. Vakfı, İş Bankası ( C ) hisseleri ile ilgili olarak MKK’ya başvurdu. Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde 50 milyon TL nominal tutarlı Türkiye İş Bankası A.Ş C Grubu pay senetlerinin borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kurulu’na başvuru yaptı. Haberin İş Bankası hisse fiyatı üzerinde sınırlı bir baskısı olabileceğini düşünüyoruz.

TAVHL; Çukurova Havalimanı YİD ihalesi teklif vermeye karar verdi / hafif olumlu

Tavsiye TUT
Fiyat/Hisse TRY17.85
Hedef Fiyat/Hisse TRY19.00
Getiri Potansiyeli 6%

 TAV Havalimanları Yönetim Kurulu, DHMİ tarafından 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek Çukurova Havalimanı yap-işlet-devret ihalesine katılmaya karar verdi. Haberin etkisinin hisse performansı üzerinde hafif olumlu olmasını bekleriz

Yatay bir açılış bekliyoruz…

Endeks, dün gerçekleşen işlemlerde 18.30 puan yükselişle 1,313 puan seviyesinden kapanış gerçekleştirdi. Endeksin 1,292 destek seviyesi üzerinde yükseliş eğiliminin korunması beklenebilir. Gün içi ilk direnç noktamız 1,333 seviyesinde bulunuyor. Sonraki direnç noktamız ise 1,353 puan seviyesidir. Gün içi ilk destek noktamız 1,292 seviyesinde bulunuyor. Sonraki destek noktamız ise 1,272 puan seviyesidir.

TCELL, TKFEN, TATGD, BIMAS, CIMSA, ARCLK

coinotag hisse

Oyak Yatırım Hisse Önerileri – (20.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TCELL, TKFEN, TATGD, BIMAS, CIMSA, ARCLK Hisse Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*