TCELL, AEFES Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne alıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi yükselişini devam ettirerek günü %1,56 yükselişle 1.562,49’dan kapattı. Endeks kısa vadede 1.544 üzerinde tutundukça yükselişini gün içi 1.570 ilk hedef olmak üzere bu seviye üzerinde zirve seviyeler olan 1.578- 1.582 aralığına doğru devam ettirmesi beklenmektedir. Endeksin bu aralık üzerinde orta vadede 1.615-1.620 aralığını hedefleyerek yükseliş kanalı içinde yükselişini devam ettirmesi beklenir. Endeks gün içinde 1.570’ü yukarı kıramazsa kar satışlarıyla karşılaşması beklenirken, 1.556 altında kar satışlarını bugün için 1.544’lere kadar devam etmesi beklenmektedir. Endeksin 1.544 altında kapanış yapması durumunda kar satışlarının yeniden güç kazanması ve 1.498-1.509 aralığına kadar düşüşün devam etme riski oluşacaktır. Kısa vadeli göstergelerin yeniden güç kazanması kısa vadede geri çekilmeler olsa da yükseliş eğiliminin devam edeceğine işaret etse de momentumdaki zayıf seyir yükselişlerin satış fırsatı olarak kullanılabileceğine ve gün içinde dünkü yükseliş sonrası kar satışları oluşacağına işaret ediyor. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması bekleniyor.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

TCELL, AEFES

Seker Yatirim Hisse Onerileri – 16022021

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (16.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

TCELL, AEFES Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*