fbpx

SOKM, TCELL, TUPRS Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde alıcılı seyreden endeks günü de %3,81 oranında primle 1.527 seviyesinden kapattı. Yaşanan sert yükselişe karşın 25,6milyar TL’lik işlem hacminin görece düşük kaldığını izliyoruz. Dolayısıyla, aylık ortalamanın da yakın bulunduğu 1.534 yakın direnci kırılmadıkça endekste kar realizasyonları görülebilir. Olası kar satışlarında 1.505 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir. Diğer yandan, yükselişin sürmesi ve 1.534 direncinin kırılması durumunda 1.560 yatay direnci hedefe girebilir. Endeksin güne ise yatay bir görüntü ile başlamasını bekliyoruz.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

BIST-30 Kontratı

Yaşanan sert yükselişin ardından düşüş trendi ve orta vadeli ortalamalarına yaklaşan kontratta söz konusu ortalama ve trendin yakın bulunduğu 1.635 yakın direnci önemli. Kısa vadeli bu seviyenin kırılamaması durumunda kar satışları gündeme gelebilir ve kontrat 1.603 desteğine kadar geri çekilebilir. Diğer yandan, yükselişin sürmesi ve 1.635 direncinin kırılması durumunda ise 1.664 direnci hedefe girebilir.

SOKM, TCELL, TUPRS

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (2.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

SOKM, TCELL, TUPRS Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!