SISE, CIMSA Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde bankacılık öncülüğünde kar satışlarıyla karşılaşsa da gün sonuna doğru gelen alımlarla günü %0,28 yükselişle 1.569,35 ile tarihi yüksek seviyeden kapattı. Endeks orta vadeli yükseliş trendi desteğinin geçtiği 1.534 ve gün içinde 1.556 üzerinde tutundukça aşağı kırdığı kısa vadeli trend çizgisinin geçtiği 1.600’ler ilk hedef olmak üzere yükselişini devam ettirmesi beklenir. Endeksin kısa vadeli yükseliş trendi çizgisi üzerine geri dönmesi durumunda 1.650 seviyelerini hedefleyerek yükselişine devam etmesi beklenir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

Kısa vadede 1.590 ve üzerine yükseliş kar satışı fırsatı, 1.542 ve altına gerileme ise alım fırsatı olarak takip edilebilir. Endeksin 1.556 altında 1.534-1.542 aralığına doğru gerilemesini devam ettirmesi beklenir. Bu aralık altındaki kapanışlarda satışların güçlenerek düzeltmeye dönüşmesi beklenir. Teknik göstergelerde karışık seyir dalgalı seyrin devam edeceğine işaret ederken, kısa vadeli göstergelerdeki pozitif eğilim yükseliş eğiliminin devamına işaret ediyor. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması bekleniyor.

SISE, CIMSA

Seker Yatirim Hisse Onerileri – 21012021

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (21.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

SISE, CIMSA Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*