fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi 1.399,86 ile yeni tarihi zirve test ederken, günü %0,49 yükselişle 1.395,40 ile tarihi zirveden kapattı. Endeks gün içinde 1.378, kısa vadede ise 1.340 üzerinde tutundukça geri çekilmeler yaşansa da yükselişini kısa vadede 1.416-1.425 aralığına doğru devam ettirmesi beklenmektedir. Endeksin 1.385 altında kar satışlarını 1.367-1.371 aralığına doğru devam devam ettirmesi beklenirken, bu aralık altındaki kapanışlarda kar satışlarının 1.340’lara kadar devam etmesi beklenmektedir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

Gün içinde 1.385 ve altına gerileme trade amaçlı alım fırsatı, 1.416 ve üzerine düşük hacimli yükselişler ise kar satışı fırsatı olarak takip edilebilir. Teknik göstergelerdeki genel güçlü pozitif eğilim kar satışları yaşansa da yükselişin devam edeceğine işaret ediyor. Ancak kısa vadeli göstergelerin aşırı alıma gelmesi nedeniyle gün içinde yeni zirve denemeler sınırlı da olsa kar satışı fırsatı olarak değerlendirilebilir. Endeksin güne alıcılı br eğilimle başlaması beklenmektedir.

KOZAL

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (16.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!