fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi

hisse-onerileri-10.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne hafif pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde dar bantta sıkışık seyir izlerken, bankacılık endeksindeki negatif ayrışmaya rağmen günü 1.330,87’den yatay kapattı. Endeks kısa vadede 1.308, gün içinde ise 1.322 üzerinde tutundukça geri çekilmeler olsa da kısa vadeli yükseliş trendini koruması beklenmektedir. Endeksin 1.338 üzerinde yükselişini 1.360 ilk hedef olmak üzere 1.382’lere kadar devam ettirme potansiyeli oluşacaktır.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

Endeksin 1.322 altında 1.308’lere doğru düşüşünü devam ettirmesi beklenirken, bu seviye altında kar satışlarının 1.283-1.287 aralığına doğru devam etmesi beklenir. Gün içinde 1.322’lere gerileme trade amaçlı alım fırsatı, 1.350 ve üzerine düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Teknik göstergelerdeki zayıf görünüm devam etmekle birlikte momentum ve kısa vadeli göstergelerin pozitif eğilime girmesi endeksin yükseliş eğilimine düşük momentumla devam edebileceğine işaret ediyor. Ancak göstergelerdeki zayıf görünüm kar satışı riskinin devam ettiğine işaret ediyor. Endeksin güne yataya yakın sınırı pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

ALARK

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (7.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!