fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne satıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi bu eğilimi güçlendirerek devam ettirirken günü %1,70 düşüşle 1.384,43 tamamladı. Endeks kısa vadeli trend desteğini aşağı kırarak en yakın fiyat boşluğunu doldururken, kısa vadede 1.398 altında kaldıkça tepki yükselişi denemeleri oluşsa da kar satışlarının 1.360’ler ilk hedef olmak üzere devam etmesi beklenmektedir. Bu seviye altında ise kar satışlarının son yükselişin %23,6 fibonacci seviyesinin geçtiği 1.327-1.335 aralığına doğru güçlenmesi beklenir. Kısa vadede 1.362 ve altına gerileme tepki yükselişi için alım fırsatı, 1.397 ve üzerine yükseliş ise gün içi satış fırsatı olarak takip edilebilir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

Endeksin 1.398 üzerine geri dönmesi durumunda 1.410 ilk hedef olmak üzere yükselişini 1.435’lere kadar devam ettirme potansiyeli oluşacaktır. Teknik göstergelerde zirve denemelerinde oluşan negatif uyumsuzluklar uzun süredir güçlü kar satışı riskine işaret ederken, kısa vadeli göstergeler ve momentumdaki negatif eğilim tepki yükselişi denemeleri oluşsa da yükselişlerin satış fırsatı olarak kullanılacağına işaret etmektedir. Endeksin güne güçlü tepki alımlarıyla başlaması beklenmektedir.

INDES

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (22.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!