fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne alıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi bankacılık endeksi öncülüğünde yükselişini devam ettirerek 1.522,70 ile yeni tarihi zirve test ederken, günü %1,06 yükselişle 1.522,24 ile tarihi yüksek seviyeden kapattı. Endeks gün içinde 1.509, kısa vadede ise 1.468 üzerinde kaldıkça ilk hedef 1.544 seviyeleri olmak üzere yükselişini orta vadede 1.595-1.600 aralığına kadar devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede 1.544 ve üzerine yükseliş trade amaçlı kar satışı fırsatı, 1.495 ve altına gerileme ise trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Endeksin 1.509 altında 1.493’lere gerilemesi beklenirken, bu seviye altında kar satışlarının 1.468-1.475 aralığına kadar devam etmesi beklenir. Teknik göstergelerdeki güçlü pozitif eğilim geri çekilmeler olsa da yükseliş trendinin devam edeceğine işaret etmektedir. Ancak kısa vadeli göstergelerin aşırı alımda sıkışması olası kar satışının kısa süreli ve sert gerçekleşeceğine işaret ediyor. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

BIZIM

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (8.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!