fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne alıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi bankacılık endeksi öncülüğünde yükselişini devam ettirerek 1.509,49 ile yeni tarihi zirve test ederken, günü %1,06 yükselişle 1.505,42 ile tarihi yüksek seviyeden kapattı. Endeks gün içinde 1.489, kısa vadede 1.459 üzerinde tutundukça ilk hedef 1.524-1.526 aralığı olmak üzere yükselişini devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede 1.524 ve üzerine yükseliş trade amaçlı kar satışı fırsatı, 1.490’lara gerileme ise trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Endeksin 1.489 altındaki kapanışlarda ilk hedef 1.459-1.463 aralığındaki fiyat boşluğu olma üzere kar satışlarını güçlendirmesi beklenir. Teknik göstergelerdeki genel güçlü görünüm yükseliş trendinin devam edeceğine işaret ediyor. Ancak kısa vadeli göstergelerin aşırı alımda sıkışması endekste olası kar satışlarının kısa süreli ve sert olabileceğine işaret ettiği için kısa vadeli pozisyonlar 1.489 stop-loss olarak takip edilmelidir. Endeksin güne alıcılı bir eğilimle başlaması beklenmektedir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

ARCLK, VAKBN

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (7.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!