fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne alıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi 1.420,77 ile yeni tarihi zirve test ederken günü %0,90 yükselişle 1.417,66’dan tarihi yüksek seviyeden kapattı. Endeks kısa vadede 1.390 üzerinde tutundukça yeni zirveler test ederek yükselişini 1.450-1.455 aralığına kadar devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede bu aralığa yükseliş kar satışı fırsatı, 1.395 ve altına gerileme ise yeni alım fırsatı olarak takip edilebilir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

Endeksin 1.390 altına gelmesi durumunda ise kar satışlarını 1.370’ler ilk hedef olmak üzere devam ettirmesi beklenmektedir. Teknik göstergelerdeki genel pozitif eğilim kısa vadede yükselişin devam edeceğine işaret ederken, kısa vadeli göstergelerdeki negatif uyumsuzluk sürecinin devam etmesi ve işlem hacminin yeni zirve denemelerinde düşük kalması endekste kısa süreli sert kar satışı yaşanma riskinin devam ettiğine işaret ediyor. Endeksin güne hafif pozitif eğilimle başlaması bekleniyor.

ARCLK, TATGD

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (24.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!