fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif eğilimle başlayan BIST-100 endeksi gün içinde 1.328,33 ile yeni tarihi zirve test ederken, Sınai endeks öncülüğünde günü % 0,83 yükselişle 1.323,95 ile yeni yüksek seviyeden kapattı. Endeks kısa vadede 1.303 üzerinde tutundukça kar satışları yaşansa yükselişin 1.352-1.354 aralığı ara direnç olmak orta vadede 1.390 seviyelerine kadar devam etmesi beklenir. Endeksin 1.303 altındaki kapanışlarda kısa vadeli yükselişini sonlandırarak 1.250-1.258 aralığına kadar devam kar satışlarının düzeltme şeklinde güçlenmesi beklenir.

Gün içinde 1.304 ve altına gerilemeler trade amaçlı yeni alım fırsatı, gün içinde 1.338 ve üzerine önceki günlere göre düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Orta vadeli teknik göstergelerdeki ve genel pozitif eğilim kar satışları yaşansa da yükseliş trendinin orta vadede korunacağına işaret ediyor. Ancak son zirve denemesinde işlem hacmin önceki günlere göre düşük kalması ve momentumdaki negatif uyumsuzluk endekste yükselişlerin satış fırsatı olarak kullanılacağına işaret ederken, endekste kısa vadeli güçlü kar satışları yaşanabileceğin işaret etmektedir. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

CEMTS, MGROS

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (23.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!