fbpx

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne hafif negatif eğilimle başlayan BIST-100 endeksi gün içinde kar satışlarıyla karşılaşsa da bankacılık endeksi öncülüğünde günü % 1,41 yükselişle 1.313,02’den kapattı. BIST-100 gün içinde 1.325,70 ile yeni tarihi zirve test ederken, günü tarihi rekor işlem hacmi çifte rekorla kapattı. Endeks gün içinde 1.289 üzerinde tutundukça kar satışları yaşansa da yükselişini 1.350 seviyeleri ara direnç olmak 1.390 seviyelerine kadar devam ettirmesi beklenmektedir.

Endeksin 1.289 altındaki kapanışlarda kısa vadeli yükselişini sonlandırarak 1.344-1.350 aralığı ilk hedef olmak üzere kar satışlarını güçlendirerek düzeltme sürecine girmesi beklenmektedir. Kısa vadede 1.294 ve altına gerilemeler trade amaçlı yeni alım fırsatı, gün içinde 1.327 ve üzerine önceki günlere göre düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Orta vadeli teknik göstergelerdeki ve genel pozitif eğilim kar satışları yaşansa da yükseliş trendinin devam edeceğine işaret ediyor. Ancak kısa vadeli göstergeler ve momentumdaki güç kaybı endekste yükselişlerin satış fırsatı olarak kullanılabileceğine ve kar satışı riskinin yükseldiğine işaret ediyor. Endeksin güne hafif pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

TOASO

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (20.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!