Şeker Yatırım Hisse Tavsiye Listesi – (5.08.2020)

günlük hisse önerileri

hisse %C3%B6nerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BIST100

Bayram tatili sonrası haftaya alıcılı bir seyirle başlayan BİST 100 Endeksi günün devamında sert satışlarla karşılaşarak %3,53 düşüşle 1.087 seviyesinden kapandı. Avrupa borsaları günü karışık bir görünümle kapatırken, ABD borsaları ek teşvik paketi beklentileriyle günü sınırlı yükselişle tamamladı. Londra gecelik TL piyasasında yaşanan likidite sıkışıklığı nedeniyle swap faizleri sert yükselişle %1000 seviyeleri üzerine çıktı.

TL likidite sıkışıklığı sonrası yabancı yatırımcıların TL yaratmak için BIST’te güçlü satışlar gerçekleştirmesi nedeniyle endeks gün içinde sert düşüş gerçekleştirdi. Londra gecelik swap faizlerindeki normalleşmeyle birlikte teorik fiyatta oluşan bu farkın kademli olarak kapanması beklenebilir. Swap faizlerindeki yüksek seyir devam ettikçe endekste tepki yükselişleri oluşsa da kısa vadede satış baskısı ve yüksek volatilitenin devam edebileceğini düşünüyoruz. Swap faizlerinin normale dönmesi durumunda ise güçlü tepki alımları gelebilir. Endeksin güne sınırlı tepki alımlarıyla başlamasını ve gün içinde yüksek volatilite ile dalgalı seyrin devam etmesini bekliyoruz.

Hisseler İçin “AL/SAT-TUT” Tavsiyeleri

Seker Yatirim Hisse Tavsiye Listesi %E2%80%93 5.08.2020

Kaynak: Şeker Yatırım Tavsiye Listesi

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Beğenebileceğiniz İçerikler


hisse önerileri

Yüzde 60 Getiri Potansiyelli Hisse Önerisi | Gedik Yatırım – (5.08.2020)


hisse önerileri

Türk Hava Yolları ve TAV Hava Limanları Holding Hisse Yorumları | ICBC Yatırım (5.08.2020)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*