fbpx

PlanB Bitcoin Yorumu: En Kötü ve En İyi Senaryolar! 450k kapıda mı? İşte O Senaryolar…

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bitcoin BTC

Bunu inkar etmeye gerek, kripto para piyasası özellikle büyük düşüşten sonra resmen kan ağlıyor. Bitcoin ATH gördükten sonra bir yıldız gibi kaydı ve soldu gitti yatırımcılarının gözünden. Ancak yalnızca kendisi değil, bir çok altcoini de peşinden sürükledi. BTC fiyatı, kısa süre evvel 30.000 doların altına düştüğü için “BTC bir balon” gibi yorumlarda bulunan ve eski yorumları ortaya çıkaran çok sayışa kişi oldu. Bana “balık tutmayı öğretme, balık ver” dediğinizi duyar gibiyiz ancak haberlerdeki veya analizlerdeki kripto para isimlerini yalnızca sizlerle paylaşmamızın bir mantığı yok çünkü içeriklerde yer alan çok değerli bilgileri analiz edip kendi yatırım sisteminizi kendinize göre oluşturmanız gerekiyor.

Bitcoin düşüşünün sebebi neydi?

Düzeltmelerle ilgili olarak, birkaç olay Bitcoin’in düşüşüne yol açtı: Elon Musk’un Bitcoin’in çevreyi kirlettiği bahaneleri, Çin’in BTC madenciliğini kısıtlaması ve grafiklerde göze çarpan teknik Death Cross yapıları…Yukarıdaki sebepler göz önüne alındığında, Bitcoin hala yükselebilir mi? Bununla ilgili en kötü ve en iyi senaryolar nelerdir? Tam da bu soruların karşılığını bulmak için efsanevi bir analist, Bitcoin fiyat hareketlerini yorumladı. Ünlü analist PlanB, en büyük kripto para için olumlu senaryoyu ele almak için Twitter’ı kullandı. İşte analistin BTC’den beklediği seviyeler…

PlanB: İşte en kötü durumda Bitcoin’in ay ay göreceği düzeyler

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 30.000 doların altına düştü ve önemli zararlar kaydetti. Bugün ise BTC 33.000 doların üzerindeki fiyatlarla işlem görüyor. Pekala BTC, bundan daha aşağı gidebilir mi? Usta analist PlanB’ye göre, Haziran ayından bu yılın sonuna kadar fiyat hedeflemeleri şöyle görünüyor:

Bitcoin, Elon Musk’un çevreye zarar verdiği iddaları ve Çin’in madencilik çöküşü tarafından tetiklenen bir hareketle 34 bin doların altında yer alıyor. Ayrıca Haziran’da ve muhtemelen Temmuz’da zayıflık görmemizin daha temel bir nedeni var. 2021 için en berbat durum senaryom (fiyat/zincir tabanlı): Ağustos>47K, Eylül>43K, Ekim>63K, Kasım>98K, Aralık>135K…

PlanB Bitcoin Tahmin Grafik

PlanB, Bitcoin için en iyi senaryosunda görülecek düzeyleri de paylaştı!

Yukarıdaki “Bitcoin Kötü Senaryo Yorumu” her ne kadar kimse için kötü senaryo sayılmasa da PlanB için bu bir kötü senaryo tablosu. Bitcoin’in en iyi senaryosu tahminine yönelik olarak ise şunları söyledi:

Temel yapıyı ve en iyi durum senaryolarımızı görene kadar bekleyin! Tamam, bir ipucu: en iyi ihtimalde BTC Aralık ayında 450 bin dolar.

Bitcoin bu düzeye ulaşabilirse, BTC için uzun vadeli hedefler mevcut piyasada olumlu görünüyor. Kripto analisti Willy Woo da bir dizi tweet’te piyasa hareketlerini ele aldı. Willy Woo, yatırımcıların BTC’lerini tert etmediğini ve birikime devam ettiğini söyledi.

PlanB Bitcoin Yorumu: En Kötü ve En İyi Senaryolar! 450k kapıda mı? İşte O Senaryolar… yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. hisse-bank_avatar
    1 ay önce

    [url=http://levilending.com/]payday loan no faxing[/url]

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!