fbpx

Peter Brandt’tan “Şoke Eden” Ripple Tahminine göre XRP Fiyatları Düşebilir!

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
ripple xrp

Borsa efsanesi ve usta analist Peter Brandt, kıymetli bir tahminde bulunuyor. Peter Brandt, Ripple ile ilişkili XRP tokeninin tüm zamanların en düşük düzeylerine düşebileceğini söylüyor ve nedenini açıklıyor

Peter Brandt: Ripple fiyatı tüm vakitlerin en düşük seviyelerine gidiyor!

peter brandt ripple yorum

Efsanevi trader ve başarılı varsayımlarıyla anılan Peter Brandt, yine değerli açıklamalara ile manşetleri süsülüyor. Peter Brandt, yedinci en büyük kripto para biri XRP’nin neden mevcut 0,6 dolar düzeyinden düşebileceğini ve tüm vakitlerin en düşük düzeyini görebileceğini açıklıyor. Analiste nazaran, XRP/BTC bir H&S modeli oluşturuyor. Bu yılın başlarında 19 Nisan’da 1,9 dolarla tepeye ulaşan Ripple’a bağlı XRP tokeni şimdiye kadar tekrar ciddi bir yükseliş kaydedemedi.

Ripple SEC’e karşı yasal süreçte birkaç yol elde etti, lakin XRP ise iki aydan fazla bir süredir düşmeye devam ediyor. Peter Brandt, XRP/BTC paritesinde Baş ve Omuzlar paternine sahip bir grafik yayınladı. Analist, bunun bir bilakis dönüş modeli olduğunu ve bunun tamamlanmasının XRP tokenini tüm vakitlerin en düşük düzeylerine götüreceğini ekledi. Analist, XRP nitekim “gelgit dalgasına dönüşmek üzere mi?” diye sorarak kripto paranın fiyatının yakın gelecekte artmasını bekleyen XRP ordusunu karşısına aldı.

XRP, ATH’sinden hala yüzde 80,25 aşağıdaki fiyatlarda yer alıyor

CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere nazaran, XRP bu yıl şimdiye kadar gördüğü tüm kazanımlarını kaybetti ve 2020’de kripto para ünitesi için tepe olan ve 28 Kasım’da ulaşılan 0,6 dolar düzeyine geri döndü. Şu anda XRP, 1 Ocak 2018’de ulaştığı tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,3 dolardan yüzde 80,25’lik bir düşüşle süreç görmeye devam ediyor.

Peter Brandt’ın iddiasının yakında gerçekleşip gerçekleşmediğini daima birlikte izleyip göreceğiz.

Peter Brandt’tan “Şoke Eden” Ripple Tahminine göre XRP Fiyatları Düşebilir! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!