fbpx

Marvel NFT İle Çizgi Roman Satışı Yapacak!

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların hızla popüler olduğu dünyamız da bir çok ünlü isim ve kuruluş NFT dünyasına da giriş yaptı. O isimlerden en mutlu edenlerden biri de Marvel oldu.

Koleksiyoncular Olumlu Tepki Veriyor!

Dev eğlence şirketi Marvel almış olduğu karada VeVe uygulaması ile anlaşarak çizgi romanlarını ve 3D heykelleri uygulama üzerinden satışa çıkaracak. Satışlarda  Gems adı verilen ödeme yöntemi kullanılıyor. Marvel’in strateji ve iş geliştirme sorumlu başkan yardımcısı Daniel Fink “NFT’ler aracılığıyla hayranların daha önce yapamayacakları bir şekilde gerçekten toplayabilecekleri, paylaşabilecekleri ve eğlenebilecekleri kişisel ve etkileşimli dijital koleksiyonlardan başlayarak Marvel sınırlarını genişletmeyi umuyoruz” açıklamalarında bulundu.

İlgileri Yeni Değil

Marvel şirketinin daha “Falcon And Winter Solider” dizisinde yaptığı Bitcoin göndermesi izleyicilerin dikkatinden kaçmamıştı. 2021 Şubat ayında ise bir Spiderman NFT’si 12,5 Eth karşılığında satılmıştı. Andy Kubert isimli sanatçının tablosu 15 şubat tarihinde yayınlanmış ve ciddi anlamda ilgi görmüştü. Geçtiğimiz sene ise ünlü NFT sanatçıları  Trevor Jones ve Jose Delbo tarafından oluşturulan Batman NFT’si 540,86 ETH’ye satılmıştı. Ve yeni geçtiğimiz Mayıs ayında Dünyayı sırtına alan Wonder Women NFT’si  88.888 Eth karşılığında satılmıştı. Bu da bizlere eğlence sektöründe de NFT’lerin yoğun ilgi gördüğünü gösteriyor.

window.coinzilla_display = window.coinzilla_display || [];
var c_display_preferences = {};
c_display_preferences.zone = “1205f218045a6e91178”;
c_display_preferences.width = “728”;
c_display_preferences.height = “90”;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

Hem Alıp Hem Satış Yapılabilecek!

Alınan NFT’ler daha sonrasında kullanıcının isteğine bağlı satışa çıkarılabilecek. Yeni, artık mevcut üretimi durmuş veya nadir çizgi romanlar da satışa çıkarılabileceği için kullanıcıların ilgisi ve heyecanı çok büyük gözüküyor.Marvel VeVe firmasının işletmecisi olan “Orbis Blockchain Technologies Limited Şirketi” ile yaptığı anlaşma ve VeVe uygulaması hakkında ki detayları bir kaç hafta gibi kısa bir sürede detaylandıracak açıklamalarda bulunacağını da ekledi. Bu hamle ile karşılıklı olarak iki pazarında daha büyük kitlelere ulaşabileceği ve hem çizgi romanların koleksiyonunu yapan insanların hem de NFT kullanan insanların sayısının artabileceği düşünülmekte. Kripto varlıkların hayatımızın bir çok alanına girmesinin çok güzel bir örneği olan NFT’ler günden günde popüler hale geliyor ve bir çılgınlık gibi büyüyor!

Marvel NFT İle Çizgi Roman Satışı Yapacak! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!