fbpx

Kripto Paralar için Dikkatle İzlemeniz Gereken Tarihler!

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
coinotag

Bitcoin (BTC) ve büyük altcoin projeleri, geçtiğimiz günlerde Çin’den gelen haberlerle sert düşüşler yaşadı. HisseBank.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, BTC fiyatı 36.000 doların üzerindeki düzeylerden 32.000 doların altına kadar sarktı. BTC’deki bu olumsuz hava ve 32.000 doların kırılması öteki kripto paraları da düşüş trendinde soktu. Artık yatırımcılar BTC’de düşüşün devam edip etmeyeceğini araştırıyor.

Bu nedenle yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere ciddi bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının yanıtını sizler için araştırdık. İşte 21-27 Haziran haftasında altcoin piyasasında yaşanacak kıymetli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

Bitcoin golden cross Fiyatında Keskin Düşüş

Kripto Paralar için Dikkatle İzlemeniz Gereken Tarihler

 • Ethereum (ETH) için bu hafta kritik bir hafta. ETH projesinin geliştiricileri, Londra güncellemesini 24 Haziran tarihinde Ropsten tesnette etkinleştirecek.
 • Smaugs NFT (SMG) projesi 21 Haziran tarihinde mainnet lansmanını yapacak.
 • Güçlü kripto para projesi Wanchain (WAN) 21 Haziran tarihinde ağ güncellemesi yapacak.
 • Binance ve borsanın yerel tokeni Binance Coin (BNB) için de bu hafta bir hayli önemli. Borsa, non-fungible tokenler (NFT) için kurduğu pazaryerini 24 Haziran tarihinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Lansmanı kutlamak ve platform için farkındalık oluşturmak için Binance NFT, “100 içerik oluşturucu” ile birlikte piyasaya sürülecek. İçerik oluşturucular sadece davet faslına dayalı olacak. Çoğu yetenekli sanatkarlar ve dünyanın dört bir yanından içerik oluşturucular olacak.
 • Mercor Finans (MRCR) 22 Haziran tarihinde BitMart borsasında listeleniyor.
 • Pirate Chain (ARRR) 22 Haziran tarihinde Kucoin borsasında listeleniyor.
 • Tanınan altcoin projesi TRON’un CEO’su Justin Sun, 21 Haziran tarihinde bir etkinlik düzenliyor.
 • Real Trump Token (RTT), StopElon (STOPLON) ve 100xCoin (100X) 23 Haziran tarihinde BitMart borsasında listeleniyor.
 • Kripto para projesi MedicalVeda (MVEDA) 23 Haziran tarihinde Bithumb borsasında listeleniyor.
 • Güçlü altcoin projesi PancakeSwap (CAKE), 21 Haziran tarihinde Decentral Games (DG) isimli cümbüş platformu için yeni bir havuz aktifleştiriyor.
 • Cardstarter (CARDS) 23 Haziran tarihinde token yakma aktifliğini gerçekleştirecek.
 • Son periyodun dikkat çeken altcoin projelerinden olan Kusama içinde bu hafta kritik. Kusama (KSM)’da parachainler için düzenlenen birinci açık artırma, 22 Haziran tarihinde kapanacak.
 • Kripto para projesi Fyeth.finance (YETH), 24 Haziran tarihinde Coinsbit borsasında listeleniyor.
 • Elrond (EGLD) projesi, Maiar DEX’in test ağını bu hafta içerisinde kullanıma açacak.
 • IOST (IOST) projesi içinde bu hafta değerli. NFT’ler için bir pazaryeri olan Revival, 23 Haziran tarihinde IOST Blockchain’inde piyasaya sürülecek.

Coinotag

 • BasketCoin (BSKT) 25 Haziran tarihinde Coinsbit borsasında listeleniyor.
 • Mina Protocol (MINA) topluluğu için 25 Haziran tarihinde sanal bir etkinlik yapılacak.
 • Dev Bitcoin borsası Binance, akıllı sözleşmelerinde değişiklik yapan Spartan Protocol (SPARTA) için 22 Haziran tarihinde bir güncelleme yapıyor. Binance’de SPARTA v1 tutan yatırımcılara, 1:1 oranında SPARTA v2 dağıtılacak.
 • UTU, Ocean’ın bilgi pazarında trust altyapısını başlatmak ve UTU kullanıcılarının bilgilerinden daha fazla para kazanmanın yollarını keşfetmek için Ocean Protocol ile birlikte çalışacak.
 • Zilliqa‘da ZRC2 tokenleri için merkezi olmayan borsa olan ZilSwap, birinci ILO’nun (İlk Lansman Teklifi) tamamlandığını duyurdu. Ayrıyeten, ZilSwap tarihinde bir birinci olan 411 ZWAP tokeni yakıldı. Zilliqa’nın lideri ve Zilliqa Capital’in baş yatırım sorumlusu Amrit Kummer de ILO hakkında yorumda bulunarak “VAY! Zilswap’ın birinci ILO’su büyük bir başarıydı. Yine de çok şaşırmadığımı söylemeliyim. ZIL topluluğu etkin bir topluluk ve bu kaçınılmazdı.” dedi.
 • Zincirden bağımsız Katman 2 altyapısı olan Cartesi, makine iktisadı için dağıtık bir defter olan IOTA ile işbirliği yaptı. İştirakin gayelerinden biri, NFT’ler, oyun ve otomatik piyasa yapıcıları (AMM’ler) üzere DeFi kullanım durumlarının kullanıcı sayısını artırmak. Ek olarak, IOTA’nın ilgilenen şirketlere merkezi olmayan teknolojiler sunmasına yardımcı olmak.
 • Efinity, Polkadot üzerine kurulmuş zincirler ortası bir NFT ağıdır ve Efinity tokeni (EFI) tarafından desteklenmektedir. Ayrıca etraf dostu, kullanımı kolay ve ölçeklenebilir olmasıyla da bilinir. Efinity token satışı sadece Coinlist’te gerçekleşecek ve arzı şu anda 100 milyon token ile sonlu. Token satışı için kayıt fiilen 2 Haziran’da başladı ve 18 Haziran 2021’de kapandı. Uygun biçimde token satışı 24 Haziran 2021’de başlayacak. İlgilenen şahıslar tokeni BTC, ETH, USDC ve USDT ile satın alabilir. Ayrıca USDC ve USDT ile yapılan satın alma süreçlerinden fiyat alınmaz. Efinity, Enjin (ENJ) tarafından da oluşturuldu.
 • Topluluk odaklı proje ve deflasyonist idare tokeni Hugo Finance, Hugo’s Roundtable ve Hugo’s Helping Hand’i başlattı. Lansman bugün için ayarlandı (21 Haziran). Hugo Finance, token sahiplerinin projenin geleceğinde çok değerli bir rol oynamasını sağlamak için özel olarak tasarlandı.
 • Orion Protocol, Orion Pool lansmanının detaylarını açıkladı. Lansman 22 Haziran 2021’de yapılacak ve alım satım, stake, takas ve idare üzere karmaşık kripto fonksiyonları için tek bir kullanıcı arayüzü oluşturacak. Ayrıca havuz, dört ORN havuzuyla başlayacak; ORN/ETH, ORN/USDT, ORN/BUSD ve ORN/BNB.

coin yorum

 • Yield Protocol, KuCoin borsasında bir likidite madenciliği programı başlatmak için Hummingbot ile işbirliği yaptığını duyurdu. Hummingbot, algoritmik ticareti demokratikleştirmeye odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir açık kaynak projesi olarak bilinir. Kampanya, Hummingbot’un 14.000’den fazla yatırımcıya DeFi Yield Protocol’ünü açacak. Likidite madenciliği kampanyasının 22 Haziran 2021’de başlaması bekleniyor. Kampanyanın tamamının 12 hafta süreceği de belirtiliyor. KuCoin‘de DYP/USDT ve DYP/ETH süreç çiftleriyle sipariş veren iştirakçiler, 15.000 dolarlık mükafatın bir kısmını almaya hak kazanacaklar.

Kripto Paralar için Dikkatle İzlemeniz Gereken Tarihler! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!