KCHOL, KRDMD, TTKOM Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde %1,29 oranında yükseliş kaydeden endeks günü 1.492 seviyesinden kapattı. 50 günlük ortalamasından gelen güçlü tepkinin ardından 1.500 seviyesine kadar yükseliş kaydeden endekste osilatörler kısmi toparlanma çabası gösteriyor. Bu kapsamda, dünkü kapanış seviyesinin altına anlamlı bir sarkma olmadıkça, endeks önemli gözüken 1.500 seviyesinin üzerine çıkmak isteyebilir ki bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda 1.510 ve 1.518 sıralı hedeflere doğru yükseliş gözlenebilir. Endeksin güne ise alıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

50 günlük ortalamasından da çok fazla uzaklaşmayan kontrat düşüş kanalının üst bandını zorluyor. Osilatörlerin de kısmi toparlanma göstermesi ile kontrat 1.575 desteğinin üzerinde kalarak düşüş kanalının dışına çıkmak isteyebilir ve gün içerisinde alıcılı bir seyir izleyebilir. Olası yükselişlerde 1.605 yakın direncinin üzerinde 1.619 ve 1.632 takip edilebilir.

KCHOL, KRDMD, TTKOM

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 2022021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (2.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

KCHOL, KRDMD, TTKOM Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*