fbpx

Günlük Teknik Analiz Bazlı Hisse Yorumları ve Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Orta vadeli trend direncinde karar süreci…

Haftaya pozitif eğilimle başlayan BİST-100 endeksinde dün itibariyle orta vadeli alçalan trend (1187) üzerinde kapanış gerçekleştirildi. Yeni günde kısa vadeli göstergelerde aşırı alım bölgeye yaklaşılıyor olunması nedeniyle yükselişte tempo kaybı görebiliriz. Bu açıdan haftaya başlarken belirttiğimiz 1200 seviyesi üzerinde endekste kısa vadeli tempo kaybı riski günlük bazda önemsiyoruz. 1210-1215 bölgesini aynı vade açısından direnç olarak takip ederken, bu bölge altında kar satışlarının gündeme gelebileceğini düşünüyoruz. Bu paralelde ilk takip edeceğimiz gün içi destek seviye 1199. Ancak kısa vadeli yükselen trend desteği 1185-1180 bölgesi toparlanmanın takibi adına önemsediğimiz asıl destek bölge konumunda.

VİOP Endeks30 – 100g ve 200g hareketli ortalamalarda makas açılıyor…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1330,75 seviyesinde , akşam seansında ise 1326,50 seviyesinde gerçekleşti. 1354 ana düşüş seviyesine doğru ivmelenme için 1340 direnci aşılmalı. Aksi takdirde 1305 desteğine geri çekilmeler tekrar görülebilir. Yatay ve zayıf bir başlangıçla 1325-1310 aralığında işlemler gerçekleşebilir.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Hisse Yorumları ve Önerileri

ALKIM, ASELS, ECILC, GOZDE, ISFIN, KCHOL, KORDS, SOKM

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (20.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Hisse Yorumları ve Önerileri ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!