Günlük Hisse Öneri Listesi: AKBNK, EREGL, TCELL – (16.11.2020)

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Cuma günü alıcılı bir seyir izleyen endeks günü %1,54 oranında primle 1.291 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi ise 31,6 milyar TL ile haftalık ortalama işlem hacmi olan 41,7milyar TL’nin altında gerçekleşse de son bir aylık ortalama işlem hacmi olan 26,7milyar TL’nin üzerinde gerçekleşti. Yaşanan yükselişlerin ardından geri çekilmenin sınırlı olduğunu gözlemlerken, endeksin destek seviyelerine yakın alımlarla karşılaştığını ve yükseliş isteğini koruduğunu izliyoruz. Kısa vadeli osilatörler de tekrar aşırı alım bölgesine yönelme işaretleri verirlerken, endeks 1.278 desteğinin üzerinde tutunup 1.301 yakın direncini kırabilir ve 1.322 ana direncine doğru ivmelenebilir.

BIST-30 Kontratı

Son üç aylık kanalın üst bandında tutunma eğilimi gösteren kontratta göstergeler yukarı yönlü hareketin devam edebileceğinin işaretlerini veriyorlar. Bu kapsamda, kontrat mevcut seviyelerden güç kazanıp daha büyük ölçekteki kanal üst bandına doğru yükselişini sürdürebilir ki 1.508 hedef olarak takip edilebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi: AKBNK, EREGL, TCELL

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 16112020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Günlük Hisse Öneri Listesi: AKBNK, EREGL, TCELL – (16.11.2020) ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*