GUBRF, TCELL, YKBNK, ARCLK, AKSEN, INDES, KCHOL Haftalık Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri

Haftalık Piyasa Stratejisi

Borsa

Borsa endeksinde momentumda canlanma var. 1530 seviyesinin üzerinde ısrarlı duruşun ardından yukarı doğru güç toplanıyor diyebiliriz. Ancak emin olmak için 1575 direncinin ardından 1582 direncinin geçilmesi gerekiyor. Bu durumda yukarı doğru önümüz açılabilir. 1530 desteği önemini korumaya devam ediyor.

Stratejik olarak Borsa endeksi 50-günlük ortalamasının (1500 seviyesi) üzerinde kaldığı sürece orta ve uzun vadeli pozisyonlar korunabilir. Kısa vadeli al-sat yapan traderlar ise yukarıdaki destek direnç seviyelerini izleyebilirler.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

Uzun vadeli düşünen yatırımcılar için Şirketlerindeki büyümenin devam etmesi önemli olacak. Satışlar artıyor, faaliyet karındaki atış devam ediyorsa uzun vadede sorun yok demektir. Borsalarda sert dalgalanmalar olsa bile Şirketin durumu ve mali performansı uzun vadede belirleyici olan tek unsurdur.

Bilançolar devam

Bilançolar açıklanmaya devam ederken hisse bazlı hareketler ön plana çıkabilir. Pazartesi günü ENJSA ve KORDS, Salı ASELS, Çarşamba SAHOL ve CCOLA, Perşembe TKFEN, AEFES, GOODY ve Cuma günü DOAS bilançoları açıklaması bekleniyor.

Dolar kurunda genel olarak aşağı yönlü eğim sürüyor. Fitch’in açıklaması ne kadar fiyatlandı onu göreceğiz. TL üzerinde pozitif etki yapabilir ve dolar kurunda bir miktar daha aşağı seviyeler görülebilir. Teknik olarak 7.10 seviyesi üzerine yükselip yerleşmedikçe dolar kurunda kalıcı bir yukarı hareketten bahsetmek erken olur. Kur geriledikçe kurumsal taraftan alımların geldiğini görmekteyiz. Şirketler borç ödemeleri için döviz alıyor olabilirler. Vatandaş ise dövizden çok gram altın ile ilgileniyor ve alım yapıyor.

GUBRF, TCELL, YKBNK, ARCLK, AKSEN, INDES, KCHOL

integral yatirim haftalik hisse onerileri 22 02 2021

Not: Pozisyon girişleri Pazartesi açılış seansında oluşan fiyatlardan yapılacaktır. Giriş maliyetine göre satış hedefi ve stop loss seviyeleri belirlenecektir. Açılış seansının ardından tablomuz giriş fiyatları ile güncellenip tekrar gönderilecektir.

Kaynak: İntegral Yatırım Haftalık Borsa Bülteni – (22-26 Şubat 2021)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

GUBRF, TCELL, YKBNK, ARCLK, AKSEN, INDES, KCHOL Haftalık Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*