GOLTS, TATGD, VESTL Hisse Önerileri – (26.10.2020)

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Cuma günü %0,64 oranında düşüş kaydeden 1.191 seviyesinden kapattı. Haftanın son iki işlem gününde gelen satışlar sonrasında yaklaşık bir aylık yükseliş kanalı ve kısa vadeli ortalamalarının altında kapatan endekste saatlik bazdaki göstergelerde tepki alımlarına yönelik işaretler gözleniyor. Bu kapsamda, endekste kırılan kanal alt bandı ve kısa vadeli ortalamalarına doğru tepki yükselişleri görülebilir. Ancak, kanal kırılımının ardından endekste düzeltme isteği devam edebilir ki günlük grafikte osilatörlerin yönü aşağıya doğru. Dolayısıyla, olası tepki yükselişlerinin sınırlı kalabileceğini ve endeksin 1.202 direncini kıramayacağını öngörüyoruz. Diğer yandan, olası düşüşlerde 1.183 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Yaklaşık bir aylık yükseliş trendinin altına sarkan kontrat aylık ortalamasından destek buldu. Şu aşamada kısa vadeli göstergeler tepki yükselişine işaret etseler de trendin kırılması ve osilatörlerin yönünü aşağıya çevirmesi kontratta düzeltme isteğinin devam etmesiyle sonuçlanabilir. Bu kapsamda, olası tepki yükselişlerinde kontratın 1.320 seviyesinde dirençle karşılaşabileceğini ve kısa vadeli satış baskısının sürebileceğini düşünüyoruz. Öte yandan, olası düşüşlerde tepki gelebilecek destek seviyesi ise 1.299 civarında.

Günlük Hisse Öneri Listesi

GOLTS, TATGD, VESTL

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 26102020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

GOLTS, TATGD, VESTL Hisse Önerileri – (26.10.2020) ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*