fbpx

Garanti Yatırım’dan Günlük Hisse Yorumları ve Öneriler – (2.10.2020)

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadeli dirençlerde kar satışları etkili…

Endekste Ağustos ayından bu yana geçerli konuma gelen geniş işlem bandındaki fiyatlama içinde yeniden kısa vadeli direnç bölgeye yönelen endekste, kısa vadeli dirençler etkin şekilde çalıştı. Dün itibariyle 1160 direnç seviyesi altında kar satışları öne çıkarken, benzer etkinin devamını haftanın son işlem gününde de beklemekteyiz. Güne zayıf açılış beklediğimiz endekste 1139 bölgesi altına gelinmesi halinde 1129 destek seviyesine yönelik baskı oluşabileceğini düşünüyoruz. 1129 destek bölgesinin kırılması halinde ise toparlanma süreci bir süreliğine gündemden düşecektir. Yeniden toparlanma noktasında 1150 seviyesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli görünümde pozitif eğilim korunmaya çalışılıyor…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1279,25, akşam seansında ise kapanış 1280,25 seviyesinde gerçekleşti. Toparlanma eğiliminin korunması adına kontratta destek bölgeyi 1263 olarak belirliyoruz, bu bölge altında zayıflık riski tekrar öne çıkacaktır. Günlük bazda zayıf eğilimle açılış beklediğimiz kontratta 1280-1285 bölgesi aşılamadığı takdirde 1270-1265 destek bölgesine yönelik baskı oluşmasını bekleriz. Söz konusu seviyede cılız tepki alımları gündeme gelebilir.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Beğendiklerimiz

AKSA, ALGYO, BUCIM, DOHOL, IPEKE, KORDS, ODAS

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Garanti Yatırım’dan Günlük Hisse Yorumları ve Öneriler – (2.10.2020) ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!