Garanti BBVA Yatırım’dan THY Hisse, Tüpraş, Turkcell gibi Önemli Hisseler için Yorum ve Öneriler

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BİST-100 – Genel yatay eğilim içinde kısa vadeli dirençlerde yükseliş ivme kaybetti…

Endekste geçtiğimiz hafta kısa vadeli alçalan trendin aşılması sonrasında yukarı yönlü yükseliş denemelerinin ardından oluşan toparlanma son iki ayda oluşan yatay eğilim içinde kısa vadeli dirençlerde tempo kaybetti. Yeni günde endekste yatay eğilimle açılış bekliyoruz. Toparlanmanın devamı noktasında 1127 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz, böyle bir görünüm 1137-1145 direnç bölgesine yönelimi sağlayabilir. Ancak mevcut görünümde söz konusu direnç bölgenin aşılmasını beklemiyoruz. 1127-1130 direnç bölgesinin aşılamadığı görünümde 1115-1105 destek bölgesine yönelik riskler gündeme gelebilir.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli görünümde pozitif eğilim korunmaya çalışılıyor…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1253, akşam seansında ise kapanış 1253 seviyesinde gerçekleşti. Toparlanma eğiliminin korunması adına kontratta destek bölgeyi 1240 olarak belirliyoruz. Kontratta 1240 bölgesi altında zayıflık riski tekrar öne çıkacaktır. Günlük bazda yatay eğilimle açılış beklediğimiz kontratta 1245 bölgesini ilk aşamadaki gün içi destek olarak öngörmekteyiz. Söz konusu destek bölge üzerinde 1258-1270 seviyelerine yönelik sınırlı yükseliş denemeleri gündemde kalabilir.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Beğendiklerimiz

AKGRT, ALGYO, ARCLK, BIZIM, DOHOL, MGROS, ODAS, TCELL, THYAO, TUPRS

Garanti BBVA Yatirim Hisse Onerileri %E2%80%93 29092020

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (29.09.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Garanti BBVA Yatırım’dan THY Hisse, Tüpraş, Turkcell gibi Önemli Hisseler için Yorum ve Öneriler ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*