fbpx

Ethereum, Cardano ve Dogecoin’den Ne Beklenmeli?

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
coinotag

Ethereum, Cardano ve Dogecoin’den bundan sonraki beklentilerimiz ne olmalı? Birçok yatırımcı son düşüşten sonra zararsız bir halde bu durumdan kurtulmanın hesabını yapıyor. Kripto para piyasasından milyarlarca dolar silindi. Fiyat düşüşünden kurtulan altcoinler arasında ETH, ADA ve DOGE’nin toparlanması en dikkate değer olanlar olmalı. Enteresan bir halde ETH adreslerinin %86’sı, ADA adreslerinin %39’u ve DOGE adreslerinin %68’i hala kârlı durumdalar.

Ethereum ve ADA’da son durum

Kraken gibi borsalarda ETH tekrar 2000 doların üzerine çıktı. Fiyat geçen haftanın düzeylerinden %20 daha yukarıda kalmaya devam etti. Ancak toparlanma ve blockchain odaklı yükseliş metrikleri, Temmuz 2021’in sonundan evvel 2800 dolar düzeyine bir ralliye işaret ediyor. Son 24 saat içinde, Ethereum fiyatındaki düşüş yaklaşık %20 idi. ETH’nin toparlanması, geri kazanılan değer Bitcoin ile korelasyonu ve Glassnode bilgilerine dayanan ortalama işlem fiyatlarındaki düşüşler tarafından mümkün oldu, en azından uzmanlar böyle düşünüyor.

ethereum ve cardano

Binance‘de 24 saatte bir güncellenen işlem hacmi, hacimlerin yeşil olması ve artması tesirli bir gösterge olabilir. ADA’nın son 24 saatteki karı yaklaşık %16 oldu. Bu, üstte paylaşılan tablodaki Coinshares bilgilerine dayanarak kurumların Bitcoin varlıklarını ard arda altıncı hafta azaltmış olmalarına bağlanabilir.

Cardano ve ETH Kârlılık durumu

Cüzdanlar son altı hafta içinde kâr elde ettiler ve portföylerine birkaç altcoin daha eklediler. ADA, geçtiğimiz hafta 20.13 Milyar dolar ile daha yüksek kurumsal yatırım girişi ve büyük hacimli işlemlerde artış sağlayan bir altcoin olarak ortaya çıktı. Cardano Piyasa değeri %4’ün üzerinde.

ingrewards.com üstteki tabloya nazaran, stake eden kişi sayısı 2021 Mayıs ayının son haftasından bu yana istikrarlı bir biçimde arttı.

Dogecoin Fiyatı Ne Olacak?

Stakingrewards.com’dan alınan bilgilere nazaran şu anda stake eden kişi sayısı 630.000. DOGE’nin fiyatı son bir kaç günde %63 toparlandı ve bu, büyük ölçüde benzeri faktörlere, artan yatırım girişlerine, artan volatiliteye ve spot borsalar arasındaki ticaret hacmine bağlanabilir. HisseBank.com olarak Analist Ekta Mourya’nın görüşüne baktığımızda Mourya, Blockchain metriklerdeki bu artışın, talep düşene ve yatırım girişi yavaşlayana kadar fiyatı yükseltmesini bekliyor.

dogecoin fiyat grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: HisseBank.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. HisseBank.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut HisseBank.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle HisseBank.com ve sitede yer alan makalelerin müellifleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Ethereum, Cardano ve Dogecoin’den Ne Beklenmeli? yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!