fbpx

Ethereum 2.0 Sözleşmesinde Rekor ETH Kilitleme!

hisse-onerileri-10.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
tek-bir-gunde-100000den-fazla-ethereum-stake-edildi-ne-manaya-geliyor-DeuXCNna.jpg

Ethereum 2.0 sözleşmesindeki kilitlenen Ethereum (ETH) sayısı 6 milyon ethereum ile rekor kırdı! Kilitlenen ethereum sayısı, toplam arzın %5.08’ine tekabül ediyor. Bugüne kadar yaşanan en büyük staking işlemi! İşte detaylar…

Staking (Kilitleme) Nedir ?

Kripto paraları sisteme kilitleyerek yani kullanmayacağınız ve elinizde tutacağınız kripto paraları sisteme kilitlemeye ‘Stake Etmek’ veyahut ‘Staking’ denir. Stake etme işlemini madencilerden bir sonraki seviye olarak düşünebiliriz. herhangi bir şeye cihaz, elektrik veya ortama ihtiyaç duymadan elinizde bulunan kripto paraları sisteme kilitleyerek kazanç elde etme yöntemidir.

Bir twitter kullanıcısının paylaşımına göre @eth2validators kişinden alınan bilgilere göre şu anda ethereumda rekor kilitleme gerçekleşmiş durumda. Ethereum 2.0 için yatırılan ETH miktarı kripto para sektörünün bütün zamanları olan 5.917.314’e kadar yükselmiş durumda.Ethereum kilitleme sayısı

Şu anda kilitlenen toplam ethereum miktarı 10 milyar dolara tekabül etmekle birlikte kilitlenen ethereum sayısı toplam arzın %5.08’ine denk geliyor.

window.coinzilla_display = window.coinzilla_display || [];
var c_display_preferences = {};
c_display_preferences.zone = “1205f218045a6e91178”;
c_display_preferences.width = “728”;
c_display_preferences.height = “90”;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

Ethereum 2.0’ın Ethereum’dan farkı nedir?

Ethereum 2.0’a yeni gelecek özellikler arasında en önemli mekanizma Proof of Work (PoW) yerine Proof of Stake (PoS) sistemine geçilmesi göze çarpıyor. Buradaki en büyük sorun madenciler Proof of Work sisteminde en çok madenciliği yapılan kripto para Ethereum olmasının yanında birçok insan buradan sabit gelir ve büyük gelir elde ediyordu.

Sistemin değişmesiyle birlikte ETH 2.0 Proof of Stake (PoS) sistemine geçecek. Ethereum 2.0 güncellemesi birçok kişiyi olumsuz yönde etkileyecek gibi görünüyor.ETH için güzel bir sistem olmasının yanında eksi yanı olarak madenciliği öldüreceğe benziyor ilerleyen süreçte bunu ayrı bir yazıda anlatacağız.

Ethereum’un Sistem Değiştirmesi Madenciliği Nasıl Etkiler?

Ethereum 2.0’da sistemin değişmesiyle birlikte madencilik yerine staking işlemiyle devam edilecek. Bu durum bütün madencileri etkileyeceğe benziyor! Madenciliği yapılan kripto paralara bakıldığında çoğunluğun ethereum madenciliği yaptığı gözden kaçmıyor. Ekran kartlarıyla yapılabilmesi, sistemi yormadan çalışması ve en kârlı kripto para olarak göze çarpmasıdır.

Ethereum’da madenciliğin bitmesi madencilerin hiç kazanmayacağı veya zarar edeceği göz önünde bile bulundurulmamalıdır. Kripto paralar arasında Proof of Work sistemiyle devam eden bir çok kripto para, geleceği aydınlık görünmekle birlikte İyi bir teknik analiz ve temel analiz ile hangi kripto paralar üzerine madencilik yapılacağı belirlenebilir.

Ethereum güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

Ethereum 2.0 Sözleşmesinde Rekor ETH Kilitleme! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!