EREGL, SKBNK, TATGD Hisse Yorumları ve Önerileri | Ziraat Yatırım – (19.08.2020)

günlük hisse önerileri

hisse %C3%B6nerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün alıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %0,58 oranında primle 1.092 puandan kapattı.Görece düşük işlem hacmiyle kısa vadeli düşüş trendine doğru yükseliş eğiliminde olan endekste işlem hacmindeki görüntü ve günlük grafikte göstergelerin belirgin olarak halen güçlenememesine bağlı olarak söz konusu trendin altında fiyatlamalar sürebilir. Diğer yandan, 200 günlük ortalama ise destek olmaya devam edebilir. Bu kapsamda, endeksin gün içerisinde 1.082 – 1.100 aralığında dalgalanabileceğini düşünüyoruz. Endeksin güne ise hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

BIST-30 Ağustos Kontratı

Halen kısa vadeli ortalamalarına yakın seyreden kontratta önemli direnç olarak 1.250 seviyesi takip edilebilir. Şu aşamada, günlük grafikteki görüntüye bağlı olarak kontratın bu seviyenin altında kalabileceğini düşünüyoruz. Aksi durumda bu seviyenin aşılması kısa vadeli yükselişin belirginleşmesi ile sonuçlanabilir. Diğer yandan, aşağıda ise 1.229 desteği önemli gözükmekte. Beklentimiz kontratın gün içerisinde 1.229 – 1.250 aralığında bant hareketi yapabileceği yönünde.

Günlük Hisse Öneri Listesi

EREGL, SKBNK, TATGD

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 19.08.2020

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*