fbpx

EREGL, ISDMR, ISGYO, KOZAL, LOGO, SISE, SASA, TURSG, VESTL Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – 1400 bölgesinde temkinli eğilim ön planda…

Teknik görünümde haftaya zayıf başlangıçla destek arayışlarının ön planda olmasını beklediğimiz endekste kapanış kısa vadeli yükselen trend desteği olan 1380 bölgesi üzerinde gerçekleşti. Yeni günde sınırlı tepki alımlarıyla güne başlanmasını öngörüyoruz. 1385 bölgesi üzerinde 1391-1395 aralığına yönelik tepki alımları ön plana çıkabilir. Ancak halen 1400 üstü seviyeler kısa vadede temkinli eğilimin ön planda kalabileceği bölgeler olarak dikkat çekmekte. Gün içi vadede risklerin yeniden artışı adına ise takip edeceğimiz destek bölge 1374-1375 aralığı olup bu bölge altındaki gerilemeler dün başlayan düzelte sürecinin 1360-1350 aralığına yönelik devamı ihtimalini gündemde tutacaktır.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

VİOP Endeks30 – Sıkışıklık aşağı yönlü sonuçlandı…

Endeks30 Aralık vade kontratta dün kapanış 1532, akşam seansında kapanış ise 1543,75 bölgesinde gerçekleşti. Kontratta güne tepki alımlarıyla açılış bekliyoruz. Kısa vadede iyimserliğe yeniden dönüş noktasında korunması adına 1550 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Kontratta geçtiğimi hafta ısrarlı bir şekilde belirttiğimiz sıkışma ve kar satışı riski dün itibariyle düşüş yönlü fiyatlama ile sonuçlanırken, bugün gündeme gelebilecek olası tepki alımlarıyla 1550-1555 bölgesi aşılamadığı takdirde düzeltme ve destek arayışı sürecinin gündemde kalması beklenebilir. Bu paralelde 1530 ve 1515 seviyeleri destek olarak izlenebilir.

EREGL, ISDMR, ISGYO, KOZAL, LOGO, SISE, SASA, TURSG

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (22.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

EREGL, ISDMR, ISGYO, KOZAL, LOGO, SISE, SASA, TURSG, VESTL Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!