EGEEN, EKGYO, HEKTS, TKFEN, ULKER, VESTL Hisse Tavsiyeleri

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadeli dirençlerde toparlanma tempo kaybedebilir…

Endekste kısa vadeli yükseliş trendi bu aşamada korunuyor. Yeni günde pozitif açılış beklediğimiz endekste kısa vadeli aşırılaşma riskine karşılık aynı vadeli dirençlerde toparlanmanın ivme kaybedebileceğini düşünüyoruz. Bu paralelde olası olumlu açılışı takiben 1169-1176 direnç bölgesinin bu aşamada ön planda kalmasını bekleriz. Söz konusu direnç bölgeye yönelik fiyatlamaları takiben gün içi kar satışları gündeme gelebilir. Kısa vadeli yükselen trend içinde destek bölge ise 1145-1139 bandına taşınmış durumda. 1139 destek bölgesi altında oluşabilecek kırılımlar ise düzeltme sürecinin etkisini artırabilir.

VİOP Endeks30 – Pozitif eğilim korunmaya çalışılıyor…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1304,25, akşam seansında ise kapanış 1308 seviyesinde gerçekleşti. Toparlanma eğiliminin korunması adına kontratta destek bölgeyi 1275 olarak güncelliyoruz, bu bölge altında zayıflık riski tekrar öne çıkacaktır. Günlük bazda pozitif eğilimle açılış beklediğimiz kontratta 1311- 1316 bölgesine yönelim gündeme gelebilir. Kısa vadeli göstergelerde aşırılaşma riskinin artıyor olması nedeniyle direnç bölge long pozisyonların azaltılabileceğini düşünüyoruz. Günlük bazda ilk destek bölgeyi 1300 olarak öngörürken, bu bölge altına gelinmesi halinde düzeltme gün içi görünümde 1290 seviyesine yönelik sürebilir.

Hisse Tavsiyeleri

EGEEN, EKGYO, HEKTS, TKFEN, ULKER, VESTL

Garanti BBVA Yatirim Hisse Onerileri %E2%80%93 6102020

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (6.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

EGEEN, EKGYO, HEKTS, TKFEN, ULKER, VESTL Hisse Tavsiyeleri ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*