fbpx

ECILC, KARSN, ULKER Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Cuma günü %0,25 oranında değer kazanan endeks haftayı 1.430 seviyesinden kapattı. Orta vadeli ortalamalarına dönüş eğiliminde olan endekste osilatörler tepki niteliğindeki yükselişin biraz daha sürebileceğine işaret ediyorlar. Ancak, tepkinin hacimsiz olması ve genel olarak göstergelerde net toparlanma gözlenmemesi endeksin direnç seviyelerinden satışlarla karşılaşabileceğini gösteriyor. Bu kapsamda, olası yükselişlerde 1.438 ara direncinden tepki gelmemesi durumunda 1.450/60 bölgesi satış yeri olarak izlenebilir. Öte yandan, 1.420 yakın desteğin altında sarkma yaşanması durumunda satışlar ivmelenebilir.

BIST-30 Kontratı

Destek olarak çalışan 200 günlük ortalamasından uzaklaşma eğiliminde olan kontratta 1.465 desteğinin altına sarkma yaşanmadıkça yükseliş eğilimi devam edebilir. Olası yükselişlerde 1.485 ara direncinin üzerinde 1.501 hedef olarak izlenebilir. Göstergelerdeki genel toparlanmanın halen zayıf olması nedeniyle olası yükselişlerde 1.501 direncinin aşılamayacağını düşünüyoruz.

ECILC, KARSN, ULKER

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (5.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ECILC, KARSN, ULKER Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!