fbpx

Dolar Yorumları / İktisatbank – (25.06.2021) – 2021-06-25 11:14:22

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
dolar-yorumlari-coinotag.jpg

Türk mali piyasalarında ise, dün de bültenimizde açıkça belirttiğimiz üzere (Afganistan ekseninde ABD ile yaşanan dirsek temasının yarattığı iyimserlik) altını doldurmakta tam olarak zorlandığımız nedenlere rağmen, Nato zirvesi öncesinde yaşanan iyimserlikte aldığımız USDTRY uzun pozisyonlarımızın bir kısmını 8,70 seviyesine doğru yükselişte dün çıkma kararı aldık. Geriye kalan uzun pozisyonlarımızı ise, haftalık grafiklerden hareket ederek, teknik anlamda güçlü bir destek seviyesi olan 8,48 seviyesinin aşağıya geçilip geçilmeyeceğine bakarak iz süren stop yöntemi ile korumaya gayret edeceğiz. 8,78 seviyesinin aşılması durumunda, uzun pozisyonlarımız yeninde artıracağız.

USDTRY kurunda iyimser havanın altını doldurmakta zorlandığımız dün dile getirmiştik. Yine de, uzun pozisyonlarımızın bir kısmını dün hafifletmeye karar verdik. Aşağıda, önümüzdeki hafta, trend değişimi için 8,48 seviyesinin aşağı geçilip geçilmeyeceğine bakacağız. Olası yukarı yönlü harekette ise, 8,78 seviyesinin ötesinde yeniden uzun pozisyon açacağız.

Kaynak: İktisatbank Günlük Bülten

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Dolar Yorumları / İktisatbank – (25.06.2021) – 2021-06-25 11:14:22 yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. hisse-bank_avatar
    1 ay önce

    [url=http://personalloansmx.com/]loan rates[/url]

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!