fbpx

DOHOL, ECILC, GSDHO, OZKGY, SISE, TUPRS Hisse Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 –Yükselişin devamı için karar seviyelerine yaklaşılıyor…

Endekste, Eylül ayının ikinci yarısından itibaren ivme kazanan yükseliş hareketi korunsa da kısa vadeli göstergelerdeki aşırılaşma nedeniyle 1169-1176 direnç aralığında kar satışı öngörmüştük. Yükselen barlar neticesinde etkili olan kar satışları sonrasında gün içi göstergelerin 1145-1139 destek aralığı üzerinde tepki alım seviyesi olarak yeniden izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu açıdan söz konusu destek bölge üzerinde gündeme gelebilecek tepki alımlarında ilk aşamada 1160 seviyesine yönelim oluşabilir. Aşılması halinde yeniden 1170-1175 aralığı gündeme gelecektir. Aynı vadede riskler noktasında 1139 bölgesinde bir kırılma yaşanması gerektiğini düşünmekteyiz. Böyle bir görünümde 22 Eylül tarihinde başlayan trend sona ereceğinden düzeltme etkisi bir süre devam edebilir. Yeni güne, 1160 çevresinde sınırlı pozitif yükselişle başlayacağını bekliyoruz.

VİOP Endeks30 – Kısa vadede görünüm negatife dönmek üzere…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1286, akşam seansında ise kapanış 1289,50 seviyesinde gerçekleşti. Dün itibariyle 1311-1316 bölgesine yönelik yükselişlerde long pozisyonların azaltılabileceğini düşündüğümüzü belirtmiştik. Söz konusu bölgede etkili olan satışların ardından yeni günde 1275- 1270 destek bölgesinde dengelenme ve tepki alımları bekleriz. Ancak olası tepki alımlarında 1290-1295 bölgesi aşılamadığı takdirde kısa vadeli görünümde zayıflık riskinin artacağını düşünmekteyiz.

Günlük Hisse Önerileri

DOHOL, ECILC, GSDHO, OZKGY, SISE, TUPRS

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (8.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

DOHOL, ECILC, GSDHO, OZKGY, SISE, TUPRS Hisse Önerileri ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!