fbpx

Dogecoin için Büyük Felaket Senaryosu – Fiyat Dibi Görebilir!

hisse-onerileri-9.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
dogecoin felaket senaryosu

Dogecoin, Elon Musk ve kendi ekibi sayesinde büyük yükselişler yaşadı. Özellikle Musk’ın tweetleri sayesinde, Dogecoin büyük bir kesim tarafından kabul gördü. Hatta 0.73 dolar seviyelerini gören Dogecoin, son düşüşte aldığı darbe ile 0.17 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bir analiste göre, Dogecoin bu düşüş ve yükselişleri ile bir döngü içine girdi. Ve bu döngüye göre yakın zamanda büyük bir felaket yaşanabilir.

2015-2018 yılları ile 2020 yılını inceleyen analist, 2020 yılında olan yükselişin şiddetini özellikle vurguladı. Hatta bu yükselişin sonucunda, aynı şiddetle düşüş geleceğini düşünüyor. Dogecoin’i derinlemesine inceleyen ve çıktığı yıldan beri oluşan grafiğe dikkat çeken analist, Dogecoin’in döngüsünün korkutucu olduğunu söylüyor.

Dogecoin’in Olası Düşüşü Nasıl Etkiler Yaratır?

Son zamanlarda çoğu kişinin DOGE hakkında güzel şeyler konuştuklarını görüyoruz. Bu konuşanlar arasında başı çeken ise Elon Musk. Musk, Dogecoin’in büyük bir kesim tarafından kabul görmesini sağladı. Çoğu yatırımcı portföyünde Dogecoin’e yer verdi. Özellikle küçük yatırımcılar tarafından rağbet gören DOGE, felaket senaryosunun gerçekleşmesiyle beraber kötü sonuçlar doğurabilir.

Felaket senaryosu hakkında konuşan analist, Dogecoin’in, 2022 yılında dip seviylerini göreceğini düşünüyor. Dogecoin döngülerinin çalışması durumunda felaketin büyük açıklar yaratacağını düşünüyor. Hatta yaşanacak bu düşüşün, diğer yıllara göre daha büyük ve şiddetli olacağı görüşünde.

window.coinzilla_display = window.coinzilla_display || [];
var c_display_preferences = {};
c_display_preferences.zone = “1205f218045a6e91178”;
c_display_preferences.width = “728”;
c_display_preferences.height = “90”;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

Dogecoin düşüş tahmini

Dogecoin ilk piyasaya sürüldüğünden beri, ilk yükselişini 2015 yılında yaşadı. 973 gün boyunca yükselişine devam etti. Sonrasında, tam 798 gün boyunca düşüş yaşadı. Analiste göre bu ilk döngüydü. Mart 2020’de yaşanan bu düşüşün, Covid-19 nedeniyle oluşan satış baskısı olduğunu biliyoruz.

Analist tahminlerinin devamında, 420 gündür DOGE yükselişine dikkat çekiyor. Aslında büyük bir kesim düşüşün olacağını biliyor. Ancak, bu düşüşün ne zaman olacağı belli değil. Bu birçok kesim tarafından tahmin yürütülüyor. Ayrıca son düşüşün de etkisiyle, Dogecoin’e olan ilginin düşebileceği düşünülüyor.

Bu Analiste Göre Dogecoin Düşüşü Ne Zaman Olacak? 

Dogecoin düşüş senaryoları hakkında birçok tahmin var. Ancak, ilk defa bir kişi DOGE döngüsüne dikkat çekiyor. Bu ilginç düşünceler, arkasında haklı sebepler bulunduruyor. Özellikle belli periyotlarda yükselen ve düşen Dogecoin, analiste göre yine belli bir periyot içerisinde düşüş ve yükselişler yaşayacak. Düşüş zamanı hakkında tahmin yürütmeye çalışan analist, 420 gündür süren DOGE yükselişini sebep göstererek, Mayıs 2022 yılında Dogecoin’in 0.054 dolar civarında işlem göreceğini düşünüyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!