fbpx

Deniz Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

SAHOL; CRFSA paylarının fiili dolaşım oranı %5’e yükseltilecek / sınırlı pozitif

Tavsiye AL
Fiyat/Hisse TRY10.53
Hedef Fiyat/Hisse TRY11.20
Getiri Potansiyeli 6%

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

 Sabancı Holding Yönetim Kurulu, CarrefourSA paylarının fiili dolaşım oranının %5’e yükseltilmesi amacıyla, Holding’in portföyünde yer alan CarrefourSA paylarından 2.500.000 TL nominal değerli kısmının Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesi ve sonrasında bu payların tamamının veya bir kısmının ikincil piyasada ve/veya borsa dışında üçüncü kişilere satılmasına karar verdi. Carrefoursa’nın (CRFSA) fiili dolaşım oranı %3,4 düzeyindedir. Carrefoursa’nın işlem görmeye devam etmesi, SAHOL paylarının varlıklarının değerlemesi ve öngörülebilirliği açısından olumlu değerlendiriyoruz. Payların satış şekli ve fiyatına yönelik beklentiler kısa vadede CRFSA paylarında hareketliliğin yüksek seyretmesine sebep olabilir.

 Borsa İstanbul’un 17.09.2020 tarihli duyurusunda, fiili dolaşım oranı %5’in altında olan şirketlerin paylarının 01.01.2021 tarihinden itibaren Piyasa Öncesi İşlem Platformu’na alınabileceği uyarısında bulunulmuştu.

Kaynak: Deniz Yatırım Günlük Bülten – (10.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Deniz Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerisi ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!