fbpx

Deniz Yatırım’dan Yüksek Getiri Potansiyelli Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

KOZAL; Çukuralan Kapasite Artırımı Projesi ÇED olumlu kararı iptal edildi / sınırlı olumsuz

Tavsiye Değerlenmemiş
Fiyat/Hisse TRY126.10
Hedef Fiyat/Hisse TRY139.80
Getiri Potansiyeli 11%

 Koza Altın, Çukuralan Altın Madeni İşletmesi 3. kapasite artırımı projesine ilişkin olarak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Olumlu Kararı’nın yürütmesinin durdurulması ve iptali için görülmekte olan davada ÇED olumlu kararının iptal kararı verildiğini açıkladı. Açıklamada ilgili davaya ilişkin olarak temyiz yoluna başvurulacağı belirtildi. Kararın hisse üzerinde kısa süreli oalrak kısmi olumsuz bir etkiye neden olabileceğini tahmin ediyoruz. Ancak kesin karar olmaması nedeniyle kalıcı bir etki beklemiyoruz.

 31 Aralık 2020 itibariyle, Koza Altın bünyesinde beş adet üretim yapan maden bulunmaktadır: Ovacık, Çukuralan, Kaymaz, Himmetdede ve Mastra.

 Mollakara projesinde metalurjik test çalışmaları devam etmekte olup, Karapınar projesinde ise fizibilite çalışmaları tamamlanmıştır.

Kaynak: Deniz Yatırım Günlük Bülten – (6.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Deniz Yatırım’dan Yüksek Getiri Potansiyelli Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!