fbpx

CLEBI, GOZDE, KOZAA, KOZAL, TAVHL Hisse Önerileri ve Yorumları

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dünkü beklentimiz; “1400-1405 direnç bölgesinin zorlanmasını bekleyebiliriz. Bu direnç bölgesi kırılsa bile 1432’de diğer önemli bir direnç seviyesi olarak piyasanın karşısına çıkabilir. Olası kanal düzeltmelerde ilk desteğimiz ise 1345 seviyesi olacaktır.” demiştik. Son üç gündür kanal dirençlerinde zorlanan veya zorlayan bir görüntü devam ediyor. Son üç günlük işlemlerde 1400 seviyesi kırılamadığı gibi önemli bir realizasyonda üretmedi. Bugün yine 1400-1409 aralığında yönelim göreceğimizi bekliyoruz. Bu kez de yeterli katılım sağlanmadığı taktirde 1350 seviyesine kar realizasyonu gelebileceğini düşünüyoruz. 1400-1409 direnç bölgesinin kırılması durumunda hedefimiz 1432 seviyesi olacaktır.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

CLEBI, GOZDE, KOZAA, KOZAL, TAVHL

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni – (17.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

CLEBI, GOZDE, KOZAA, KOZAL, TAVHL Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!