fbpx

Cardano ADA’dan El Salvador Hamlesi: Cardano Bitcoin’den Daha İyi!

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ada Cardano El Salvador

Popüler altcoin ADA’nın CEO’su Charles Hoskinson, ADA için El Salvador yetkilileri ile irtibat halinde olduğunu söyledi.

Bitcoin’den Daha İyi!

Cardano yetkilileri sosyal medyadan El Salvador halkını Blokchain teknolojisinde Bitcoin’den çok daha ileri de olduklarına ikna etmeye çalışıyor. Sosyal medyada aktif çalışan ekip halka mesaj iletmek istiyor. Mesaja göre Cardano, daha fazla özgürlük ve daha iyi geliştirme seçenekleri sunuyor. El Salvador’un Bitcoin’i kabul etmesi bu teknolojiye güveninin de bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Bu yüzden yakın zaman da teşvik için her kişiye 30 dolar verilmesi kararı çıkmıştı.

Cardano CEO’su Başkan ile Görüşecek!

Cardano CEO
Cardano CEO’su Charles Hoskinson

Yaptığı açıklamada “Evet El Salvador’dan bazı yetkililer ve partilerle görüştük. Resmi bir ziyaret yapabilirim. Bunun için tüm belgeleri ve talepleri gönderdik, böylece Başkanla görüşeceğiz. Ama elbet de takdir onların…” sözlerine yer verdi.

El Salvador Başkanından açıklama!

Geçtiğimiz günlerde bir Youtube kanalına konuşan Başkan Nayib Bukele, Bitcoin’in ABD dolarının yanında yasal bir ihale olarak kabul edilebilmesinin büyük bir sorun olacağını idda etti. Diğer altcoin projeleri yasal bir ihale kabulü için sıraya girmiş durumda. Ancak ülkenin aynı anda on veya daha fazla yasal ihale alması da mümkün değil. Bu sebeple hâlâ daha yasal ihale konusunda en iyi seçenekleri Bitcoin gibi gözüküyor. Cardano CEO’su ise bu durumda Blokchain’in Bitcoin’den daha fazla olduğunu söyledi.

window.coinzilla_display = window.coinzilla_display || [];
var c_display_preferences = {};
c_display_preferences.zone = “1205f218045a6e91178”;
c_display_preferences.width = “728”;
c_display_preferences.height = “90”;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

Cardano CEO’sundan Halka Mesaj!Cardano El Salvador

Cardano CEO’su halka bir mesaj vermek istedi. Mesajda “Sevgili El Salvador halkı Blokchain sadece Bitcoin ile ilgili değildir. Blokchain küresel bir kimlik oluşturmamıza veya belirli finansal süreçleri daha şeffaf hale getirmemize olanak tanır. Hatta kendi sabit paranızı bile çıkarabilir ve bağımsız olabilirsiniz. Daha fazla özgürlük istiyorsanız Cardano’ya göz atın.” sözlerine yer verdi. El Salvador bazı ülkelerden tepki görse de Bitcoin için olumlu bakmaya devam ediyor. Devlet başkanı ise Bitcoin ve USD gibi iki para birimi ile uğraşmanın zor olduğuna ve bir yenisinin daha eklenerek işleri daha da zorlaştırmanın gerekli olmadığını söyledi. Altcoinleri yasaklamayacağını ve altcoin geliştiricilerinin de mağaza açıp El Salvador’a yatırım yapabileceklerini de ekledi.

Cardano ADA’dan El Salvador Hamlesi: Cardano Bitcoin’den Daha İyi! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!